Sanah zaskoczyła wszystkich. Nowa płyta podbija internet

Sanah
Sanah
Źródło: MWMEDIA
Sanah powróciła z nową płytą. Album "Kaprysy" właśnie zadebiutował na polskim rynku muzycznym i jest ukłonem w stronę słynnego włoskiego kompozytora. Zuzanna Grabowska nagrała 20 nowych utworów, a niektóre z nich stworzyła w duetach. Razem z młodą wokalistką zaśpiewali między innymi Vito Bambino oraz Dawid Podsiadło.

Sanah to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Gwiazda wydała właśnie najnowszy album pt. 'Kaprysy", który ukazał się dokładnie 14 czerwca. Fani piosenkarki znajdą na nim aż 20 utworów i wiele duetów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_01_10_23_SANAH
Sanah o tym, jak wielką siłę dają jej fani. "Dla mnie to jest super przeżycie"

Sanah wydała nową płytę pt. "Kaprysy"

Sanah na najnowszym albumie zaserwowała swoim fanom mieszankę stylów muzycznych. Odbiorcy znajdą na płycie piosenki utrzymane w klubowym stylu, a także romantyczne ballady i niemalże poetyckie utwory, z których słynie artystka. Zuzanna Grabowska w singlu "Do kiedy jestem" oddała także hołd Agnieszce Osieckiej.

Sanah nagrała także kilka bardzo owocnych duetów. W utworze "Pańskie łzy to woda" wystąpiła wraz z Vito Bambino i tym samym nadała nowe brzmienie "Balladzie o pancernych" autorstwa Edmunda Fettiga.

Fani wokalistki na płycie "Kaprysy" znajdą także piosenkę, którą Sanah zaśpiewała wraz z Dawidem Podsiadło. Muzycy wykonali wspólnie singiel "O miłości".

"Kaprysy" Sanah to ukłon w stronę słynnego włoskiego kompozytora

Sanah nazwała swoją najnowszą płytę "Kaprysy" nie bez powodu. Artystka nawiązała do słynnych "Kaprysów" Paganiniego, włoskiego kompozytora, który napisał 24 etiudy muzyczne służące do szlifowania umiejętności gry na skrzypcach. Ten instrument jak powszechnie wiadomo jest szczególnie bliski sercu polskiej wokalistki.

"Niech nie zwiedzie Was jednak powaga i liryczność kompozycji mistrza, bo, jak na Sanah przystało, poza wzruszającymi utworami, na albumie znajdziecie też piosenki, które zaskoczą najbardziej oddanych fanów artystki. [...] Niezależnie od momentu, od którego towarzyszycie Sanah w jej muzycznej podróży, w "Kaprysach" odkryjecie cząstkę każdej z jej dotychczasowych er, wzbogaconej o dojrzałość i zachwycający artystyczny rozwój, którego jesteśmy świadkami" – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Sanah.

Najnowszą płytę Sanah można kupić w aż czterech wersjach: jako zwykłą płytę CD zwierającą 13 piosenek; taką sama jednak z 20 piosenkami; w formie winylu z 14 lub 18 utworami. Ostatnia wariacja albumu jest limitowana i zawiera niepublikowane nigdzie wcześniej nagrania.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości