Sanah o rodzinie, ogromnej popularności i wewnętrznej przemianie. "Staram się nie odlecieć"

sanah opowiedziała o rodzinie i karierze
sanah opowiedziała o rodzinie i karierze
Źródło: x-news/DDTVN
W ostatnim wywiadzie udzielonym magazynowi "Twój Styl " sanah, czyli jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej opowiedziała o rodzinie, inspiracjach i wyborach, które skierowały ją na drogę muzycznej kariery. Jak radzi sobie z byciem jedną z najpopularniejszych wokalistek w polskim show-biznesie?

Sanah to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. To ona stworzyła hity takie jak "Szampan", "Melodia", "Ale jazz", "ten Stan", "Szary świat" czy "Nic dwa razy". Jej twórczość cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród słuchaczy. Agnieszka Litorowicz-Siegert z magazynu "Twój Styl" przeprowadziła wywiad z piosenkarką, w którym ta podzieliła się swoimi refleksjami na temat bycia młodą gwiazdą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sanah o tym, jak wielką siłę dają jej fani. "Dla mnie to jest super przeżycie"

Rodzina i początki kariery sanah

Sanah, która już jako kilkulatka komponowała pierwsze piosenki, wyrosła w muzycznej rodzinie. Jej rodzice mieli znaczący wpływ na jej rozwijającą się pasję do muzyki. Mama była samoukiem, a tata wprowadzał ją w świat muzyki pop od najmłodszych lat.

"Rodzeństwo, a jest nas siedmioro, chodziło do szkoły muzycznej, ale nie wytrwało tak długo jak ja, czyli do dyplomu. Mama, choć jest lekarzem weterynarii, śpiewa i gra na gitarze, jest samoukiem. Tata ma kolekcję płyt, od dziecka słuchałam z nim muzyki, uwielbialiśmy Modern Talking. (śmiech) Słuchaliśmy też Wilków, Myslovitz, ale ja wolałam śpiewać po angielsku. Do polskich tekstów musiałam się przełamać" - powiedziała.

Wybór między muzyką pop a klasyczną stanowił kluczowy moment w karierze sanah. Gdy jej singiel "Szampan" osiągnął ogromny sukces, stanęła na rozdrożu. Jednak nie miała wątpliwości, że chce kontynuować samodzielne tworzenie kompozycji. Wytrwałość, którą zdobyła w latach nauki gry na skrzypcach, pomogła jej osiągnąć sukces i nauczyła ją systematyczności oraz odporności. Sanah jest również znana z wyrazistego stylu, który odzwierciedla się w jej teledyskach i wyglądzie scenicznym.

"Zaczynając współpracę z wytwórnią, wiedziałam, jak chcę wyglądać. Podkreślałam, że zależy mi na delikatności. Sukieneczki za kolanko, do tego kapelusz, rękawiczki. Nie miałam odwagi ubierać się tak na co dzień, ale to jest w zgodzie z moją naturą" - wyjaśniła.

Sanah o obecności w show-biznesie

W wywiadzie z magazynem "Twój Styl " sanah otwarcie opowiedziała o swojej wrażliwości i wyzwaniach, z jakimi musi mierzyć się w trudnym świecie show-biznesu. Artystka zdobyła ogromną popularność w rekordowym tempie. W wywiadzie przyznała, że w momencie podpisywania pierwszego kontraktu była zdecydowanie cichsza niż obecnie. Jednak teraz, po zdobyciu doświadczenia, odważnie walczy o swoje pomysły i wyraża swoje zdanie w trudnym świecie show-biznesu.

"Koledzy z ekipy się śmieją, że podczas dwugodzinnego spotkania odezwałam się tylko raz. Ale już jestem odważniejsza, bywam nawet zbyt głośna, muszę gryźć się w język. Czasem muszę mocno 'postawić na swoim'. Tyle jest emocji, rzeczy ważnych, chcę ich dopilnować. Uczę się tego ciągle" - wyjaśniła wokalistka.

Mimo swojego niesamowitego sukcesu sanah pozostaje skromna i pełna pokory. Nie chce zatracić swojej tożsamości i nie myśli o popularności jako o czymś, co jest najważniejsze.

"Staram się nie odlecieć, pomagają mi przyjaciele, rodzina. Traktują mnie tak jak wcześniej. Mówią: "Najgorsze, co możesz zrobić, to się zmienić. Nawet twoje pomyłki, jąkanie na scenie, jest siłą. Wierność sobie i pokora jest tym, czego chcę się trzymać. Staram się nie myśleć o popularności" - powiedziała sanah.

Sanah, mimo sukcesów, nie zamierza zwalniać tempa. Przygotowuje się do koncertów na stadionach, co stanowi ogromne wyzwanie, ale jednocześnie spełnienie marzeń.

"Za długo marzyłam, by ktokolwiek mnie zauważył, żeby teraz wyhamować. Robię to dla tej Zuzi śniącej o wielkich koncertach. Przygotowuję się do szczególnego wydarzenia – występów na stadionach. Pamiętam, jak na koncercie Dawida Podsiadły z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym zapierało mi dech. Wyobrażałam sobie, że też dostanę taką szansę, ale nie bardzo w to wierzyłam" - wyznała piosenkarka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news/DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości