Sandra Kubicka bez filtrów. Zaapelowała: "Nie kreujmy niepewnych siebie kobiet"

Sandra Kubicka o wpływie mediów społecznościowych
Sandra Kubicka o wpływie mediów społecznościowych
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka opublikowała wpis, w którym podzieliła się swoją opinią na temat destrukcyjnego wpływu mediów społecznościowych. Fotomodelka pokazała, jak internetowe filtry zmieniają jej twarz. Zaapelowała do innych influencerów.

Sandra Kubicka jest fotomodelką, która aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem konta na Instagramie dzieli się z fanami informacjami na temat kariery oraz szczegółami z życia prywatnego. Niedawno zdecydowała się na odważny krok i pokazała, jak filtry dostępne w aplikacjach zmieniają rysy jej twarzy. W gorzkich słowach wyznała, co sądzi na temat stosowania tego typu zabiegów.

Sandra Kubicka o deformacjach w mediach społecznościowych

Sandra Kubicka opublikowała wpis, w którym poruszyła ważny społecznie temat. W dobie prężnie działających mediów społecznościowych wiele młodych osób czerpie inspiracje z internetowych celebrytów. W dużej mierze influencerzy pokazują swoim odbiorcom idealny świat, ukrywając niedoskonałości codziennego życia. Bombardowanie młodych ludzi cukierkowymi treściami może mieć negatywny wpływ na ich samoocenę. Sandra Kubicka otwarcie przyznała, że była w takim miejscu. Odniosła się do mających powszechne zastosowanie filtrów, które niekiedy całkowicie zmieniają wygląd fotografowanej osoby.

"Czy wiecie, że sama kiedyś przez te filtry wpędziłam się w kompleksy i patrzyłam na siebie w lustro, zadając sobie pytanie "czemu ja nie wyglądam tak jak one?" Zabawy z filtrami i kolorami są super, ale te deformujące nasze twarze to już inna bajka. Na pewno nie raz miałyście taka sytuacje, że widzicie tę osobę, którą obserwujecie w internecie, a na żywo wygląda zupełnie inaczej. Potem idziecie i mówicie koleżance: "ale ona wygląda zupełnie inaczej na żywo". Ale serio, czyja to jest wina?" - zaczęła Sandra Kubicka.

Jako czynna influencerka Sandra Kubicka wie, jak ogromna odpowiedzialność spoczywa na barkach twórców internetowych. Zaapelowała:

"Jeżdżąc po Polsce i poznając historie wielu kobiet, nawet nie zdawałam sobie sprawy, ile osób myśli, że wszystko, co tu widzimy, jest naprawdę. Młode dziewczyny oglądają stories z tymi filtrami i wierzą w to, że tak wyglądacie. Pryszcze, zmarszczki, wory pod oczami, cellulit to wszystko jest prawdziwe. Ja też to mam. Jesteśmy ludźmi, nie manekinami. Spoko są te zabawki w internecie, ale nie zapominajmy o prawdziwym życiu, gdy wyłączamy telefon. Oglądają nas młodsze pokolenia, nie wpędzajmy ich w kompleksy, nie kreujmy niepewnych siebie kobiet i tak jest ich już za dużo w Polsce" - napisała Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka - kim jest?

Sandra Kubicka jest influencerką, której popularność przyniósł fotomodeling. Celebrytka przez wiele lat pracowała na terenie Stanów Zjednoczonych, realizując liczne kampanie reklamowe, występując w teledyskach oraz pozując do okładkowych sesji. Sandra Kubicka to również bizneswomen - jest właścicielką m.in. marki naturalnych produktów. Fotomodelka jest w związku z gitarzystą zespołu Afromental Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @sandrakubicka

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości