Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli "ślub biznesowy". "Podział obowiązków jest taki sam"

Sandra Kubicka i Baron i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli biznesowy ślub. Co to oznacza?
Źródło: MW Media
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron przekazali zaskakującą nowinę - poinformowali internautów o ślubie. Ten jednak polegał na połączeniu biznesowym. Para zadeklarowała, że wspólnie rozpoczęli działalność handlową. W sklepie znajdziemy produkty do ciała, zmywania czy czyszczenia różnych powierzchni.

Jedna z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie poinformowała właśnie, że połączyła ich ślubna relacja. To jednak nie kwestia małżeństwa a partnerstwa biznesowego. Zdecydowali, że wspólnymi siłami otworzą sklep internetowy, który będzie wyposażony wyłącznie w ekologiczny asortyment.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub biznesowy

Para we wspólnym poście w mediach społecznościowych wytłumaczyła, na czym dokładnie będzie polegała teraz ich dodatkowa praca. Nazwa sklepu pochodzi od imienia modelki, jednak, jak deklaruje Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, biznesowy podział obowiązków będzie identyczny. 

"Wzięliśmy 'ślub biznesowy' i otworzyliśmy wspólną firmę 'sandraschoises.pl'. Nazwa ma moje imię, bo wiadomo HAPPY WIFE, HAPPY LIFE, ale podział obowiązków jest taki sam! Z  miłości do środowiska i naszego zdrowia. Marki ekologiczne z całego świata w jednym miejscu" - napisali zakochani na Instagramie.

QCZAJ_MILOSC
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron - miłość i praca

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Gdy ich miłość ujrzała światło dzienne, w mediach zawrzało od spekulacji i porównań. Wbrew opiniom internetowych znawców para świetnie dogaduje się po dziś dzień i coraz częściej pokazuje nowe, biznesowe przedsięwzięcia. 

Niedawno Aleksander Milwiw-Baron otworzył swój Fashion Room, teraz razem z Sandrą Kubicką rozpoczęli detaliczną sprzedaż ekologicznych produktów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Asortyment bogaty jest w kosmetyki, akcesoria do pielęgnacji ciała oraz produkty do czyszczenia. Myślicie, że wspólna firma gwiazd okaże się dobrym pomysłem?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości