Sandra Kubicka i Baron dementuje plotki o rozstaniu i apeluje do fanów. "Otwórzcie głowy"

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron rozstali się? Modelka zabrała glos
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Pogłoski o rozstaniu Sandry Kubickiej i Barona pojawiają się cyklicznie. I wynikają z różnych przesłanek: samotne wyjście na imprezę, wyjazd osobno, a ostatnio nawet... obserwacja na Instagramie. Modelka zabrała głos w komentarzu na Instagramie i ucięła plotki. "Żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie" - czytamy.

Sandra Kubicka i Baron tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Trudno więc się dziwić, że fani śledzą każdy ich krok i skrupulatnie przyglądają się ich poczynaniom nie tylko w sieci.

Ostatnio ponownie zrobiło się głośno o kryzysie w ich związku. Wszystko z powodu "samotnego" wyjazdu Sandry Kubickiej. Modelka wybrała się na Santorini. W relacji z wyjazdu ani razu nie pojawił się jej partner. To zrodziło plotki.

Sandra Kubicka rozstała się z Baronem? Modelka reaguje na plotki

W komentarzach na instagramowym profilu Sandry Kubickiej zaroiło się od komentarzy przejętych fanów. "Gdzie jest Alek?", "Rozstaliście się?", "Santorini takie romantyczne miejsce, a Alka nie ma z tobą" - czytamy.

Modelka w końcu nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na pytania zatroskanych fanów.

"Boże, ludzie, a czy ja wszędzie muszę być z Alkiem? Każde z nas ma obowiązki. Ja jestem świadkową na ślubie moich przyjaciół, a on nagrywa program. Wrzuciłam ostatnio podcast, w którym rozmawiałam z panią psycholog o tym, jak żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie i myślałam, że doleciało, ale ewidentnie nie do wszystkich. Czy my musimy być wszędzie razem non stop?" -

W dalszej części komentarza Sandra Kubicka zwróciła uwagę na stereotypowy model związku w Polsce i zaapelowała do swoich obserwatorów, by ci "otworzyli głowy".

Wiem, że w Polsce jest ciężkie do pojęcia dla wielu, gdzie matki wychowują swoje córki od małego i uczą, że mają siedzieć w domu i nie odzywać się i obierać staremu ziemniaki. Jest 2022. Otwórzcie głowy na inne perspektywy
- napisała Sandra Kubicka.
Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wzruszająco opowiedziała o swojej mamie, która powoli zaczyna podbijać branżę fitness. Okazuje się, że modelka niedługo chce stworzyć własną platformę treningową, a niektóre z ćwiczeń zamierza nagrać właśnie w towarzystwie swojej rodzicielki. - Zobaczymy, która z nas ma lepszą formę - zapowiedziała.

Sandra Kubicka szczerze o związkach, mężczyznach i zdradzie

Niedawno Sandra Kubicka była gościnią podcastu "Chodzą słuchy". W rozmowie z psycholożką Katarzyną Miller poruszyły temat związków. Modelka nie ukrywała, że zawsze od swoich partnerów oczekiwała jednego: miłości i szacunku.

"Moje doświadczenia z mężczyznami, lepsze i gorsze, sprawiły, że tak dziś postrzegam miłość. Jedno mogę wam powiedzieć na pewno, dzisiejszą wersję siebie szanuję i lubię najbardziej. Związki bywały różne. Krótsze, dłuższe, byłam nawet 2 razy zaręczona, ale we wszystkich pragnęłam tylko jednego - miłości aż po grób i szacunku. Może nie dostałam tego, czego pragnęłam, ale na pewno każdy dużo mnie nauczył i mogę im podziękować, że dziś jestem tą osobą, którą jestem" - mogliśmy przeczytać we wpisie promującym podcast.

Sandra Kubicka zwróciła się wówczas do fanów, by nie tkwili na siłę w toksycznych związkach. Jako przykład przytoczyła jeden ze swoich poprzednich związków.

"Pamiętam, gdy mój 4-letni związek dobiegł końca - przez jego zdrady - czułam w klatce, jak mi pękało serce, nie mogłam przestać płakać i byłam pewna, że nigdy więcej nie pokocham. Dziś się z siebie śmieję, dlaczego za pierwszym razem, gdy się dowiedziałam o zdradzie, nie odeszłam. Byłam młoda, naiwna i nie wiedziałam tego, co wiem dziś. Potrzebowałam tego, żeby dziś to zrozumieć. Wszystko będzie dobrze, jeżeli zaufacie sobie i dacie czas - on działa cuda"

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości