Sandra Kubicka pokazała 3 pokolenia kobiet. Wyrzeźbiona sylwetka jej mamy robi wrażenie

Sandra Kubicka pokazała mamę i babcię
Sandra Kubicka pokazała mamę i babcię
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka opublikowała zdjęcie, na którym uwiecznione zostały trzy pokolenia kobiecej linii rodu. Aż trudno uwierzyć, że fotografia przedstawia babcię i mamę fotomodelki. Ponadto Sandra Kubicka zaprezentowała wyrzeźbioną sylwetkę mamy. Robi wrażenie!

Sandra Kubicka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Fotomodelka nie boi się poruszać trudnych tematów. Jakiś czas temu zwróciła uwagę na destrukcyjny wpływ wszechobecnych filtrów na samoocenę kobiet. Ponadto niedawno zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące problemów z zajściem w ciążę.

Sandra Kubicka pokazała mamę i babcię

Sandra Kubicka przebywa właśnie na pierwszych w życiu wakacjach w Turcji. Tym razem w niezwykłą podróż zabrała nie tylko swojego partnera Aleksandra Milwiwa-Barona, ale również mamę, babcię oraz dwa ukochane pieski. Fotomodelka relacjonuje wyjazd za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na nagraniach nie mogło zabraknąć mamy! Sandra Kubicka zażartowała i zachęcała, aby obserwatorzy zdecydowali, która z kobiet ma lepszą formę.

Sandra Kubicka porównuje sylwetkę mamy ze swoją
Sandra Kubicka porównuje sylwetkę mamy ze swoją
Źródło: Instagram @sandrakubicka/https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Nic dziwnego, że kiedy na instagramowym profilu Sandry Kubickiej pojawiło się zdjęcie, na którym uwieczniono aż trzy pokolenia, fani od razu zwrócili uwagę na mamę fotomodelki. Grace Kubicka z miejsca została uznana za siostrę influencerki, natomiast babcia - za ich mamę. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka każdy mógłby się pomylić.

"Trzy pokolenia. Babcia, mama i ja" - napisała pod zdjęciem Sandra Kubicka.

CZT_KUBICKA_DEPRESJASHOWBIZmniejszy
Sandra Kubicka szczerze o wadze i depresji
Sandra Kubicka w wywiadzie z Karoliną Kalatzi w ramach jej cyklu „Intymne rozmowy” otworzyła się na temat pracy modelki, presji posiadania idealnej figury i depresji.
Źródło: Co za tydzień

Sandra Kubicka - kariera, życie prywatne

Sandra Kubicka urodziła się w 1995 roku, jest influencerką i fotomodelką. Przez wiele lat mieszkała i pracowała poza granicami Polski. W Stanach Zjednoczonych realizowała liczne kampanie reklamowe, a także występowała w teledyskach i pozowała do sesji okładkowych. Aktualnie Sandra Kubicka jest właścicielką marki produktów naturalnych.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości