Sandra Kubicka już interweniuje w sprawie ciąży. "Nie testujcie mojej cierpliwości, bo będę blokować"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron spodziewają się dziecka. Szczęśliwa modelka przeżywa teraz piękne chwile i chwali się ciążowym brzuszkiem. Jednak już musiała interweniować w sprawie uwag swoich obserwatorek na Instagramie, od których nie życzy sobie porad dotyczących ciąży.

Sandra Kubicka w pierwszy dzień po świętach ogłosiła, że jest w ciąży. Wyznała, że jej największe marzenie o posiadaniu rodziny spełniło się dzięki Baronowi. Dumni przyszli rodzice zdradzili już płeć dziecka. Już za kilka miesięcy przywitają na świecie syna.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka nie chce dostawać rad dotyczących ciąży od internautek

Kilka dni po ogłoszeniu ciąży modelka wciąż jest podekscytowana tym, że mogła wyjawić, że nosi pod sercem upragnione dziecko. Wraz z ukochanym spędza czas w polskich górach. Sandra Kubicka odezwała się do obserwatorów na Instagramie i zapytała internautów o to, gdzie w Zakopanem zje najlepszą zupę grzybową, na którą właśnie ma ochotę. Niestety oprócz poleceń najlepszej restauracji Sandra Kubicka dostała także wiele wiadomości z pouczeniami, że w ciąży nie powinna jeść grzybów. To ją bardzo oburzyło.

"Ja się nie pytam, co wolno, ja się pytam, gdzie zjem grzyby. [...] Nie chcę mieć zderzenia z 'Insta matkami'. Nie pytam o rady" - powiedziała na InstaStories.

Sandra Kubicka zaapelowała do fanów.

"Insta matki", słuchajcie mnie uważnie. Od razu was informuję, że ja tu nie będę się wdawać w dyskusje z wami i nie będę jedną z tych, co się mądruje, jak ma bąbelek leżeć. [...] Mam swojego lekarza, swoje dietetyczki, swoją intuicję i słucham organizmu. Nie testujcie mojej cierpliwości, bo będę blokować
- ostrzegła.
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka o tym, w którym jest tygodniu ciąży. Pokazała zdjęcia brzuszka

Sandra Kubicka ma już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Modelka opowiedziała teraz o ostatnim czasie, w którym musiała ukrywać swój stan. Gwiazda zareagowała na liczne "dochodzenia", dotyczące tego, w którym jest tygodniu ciąży. Pokazała, jak wygląda jej brzuch w zależności od dnia oraz pozycji. Z przodu brzuszek nie wygląda na ciążowy, ale z boku nie ma już wątpliwości, że kobieta nosi dziecko.

"Dochodzenia, w którym tygodniu jestem, patrząc po brzuchu, nie mają sensu. Martwiłam się, czy z dzieckiem jest wszystko ok, bo bardzo szybko wyszedł mi brzuch, ale każda kobieta ma inny układ i lekarz utwierdził mnie, że to jest normalne. Mam kumpelę, która jest w 12. tygodniu i ma większy brzuch ode mnie. Natomiast mam też przyjaciółkę, która jest w prawie 7 miesiącu i ma mniejszy brzuch ode mnie, więc nie ma zasady. Każda kobieta jest inna" - wyjaśniła.

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: Instagram @sandrakubicka
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: Instagram @sandrakubicka

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości