Sara James udzieliła wywiadu zagranicznej prasie po występie w "Mam Talent". "Marzenia się spełniają"

Sara James
Sara James wystąpiła w amerykańskim "Mam Talent"
Źródło: MWMEDIA
Sara James wystąpiła w amerykańskiej edycji "Mam Talent" i wypadła świetnie. Jeden z jurorów tuż po jej występie nacisnął złoty przycisk, zapewniając jej występ w odcinkach na żywo. 14-letnia Polka udzieliła wywiadu magazynowi "People", w którym wyznała, że przyjechała sprawdzić, czy w Ameryce faktycznie spełniają się marzenia.

Sara James została okrzyknięta polską Whitney Houston. I jak się okazuje — nie ma w tym grama przesady. Młodziutka wokalistka zachwyca głosem nie tylko w Polsce. Teraz podbija Stany Zjednoczone.

"Kiedy byłam mała zawsze oglądałam nagrania z programu na YouTubie i byłam nimi zdumiona. Mówią, że w Ameryce marzenia się spełniają, więc przyszłam sprawdzić, czy to prawda" - tłumaczyła swój przyjazd do USA.

Sara James w amerykańskim "Mam Talent"

14-latka wzięła udział w amerykańskiej edycji programu "Mam Talent". Jeden z jurorów, Simon Cowell, zachwycony jej występem wcisnął złoty guzik, zapewniając Polce tym samym udział w odcinkach na żywo. W rozmowie z "People" juror skomentował swoją decyzję.

"Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do 'America's Got Talent', by 'zobaczyć, czy marzenia się spełniają' - to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu!" - powiedział.

Małgorzata Socha o dzieciach
Małgorzata Socha o dzieciach

Sara James udzieliła wywiadu zagranicznej prasie

Sara James w rozmowie z serwisem people.com wyznała, że szalenie cieszy się z awansu do odcinków na żywo i że emocje wywołane decyzją jurorów wciąż nie opadły.

"Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!" - mówiła nastolatka.

14-letnia wokalistka udzieliła również kilku rad osobom, które również marzą o karierze muzycznej w Stanach Zjednoczonych. Co jej zdaniem jest najważniejsze?

"To naprawdę szalone, że ludzie będą mnie podziwiać, zarówno młode dzieci, jak i starsi ludzie. Chcę, żeby nauczyli się, by zawsze być sobą i nie pozwalać nikomu się kontrolować lub za nich myśleć. Jesteś gwiazdą i musisz myśleć o tym, co chcesz zrobić. Po prostu bądź sobą, miej wokół siebie niesamowitych ludzi i nigdy się nie poddawaj" - powiedziała młoda gwiazda.

Złoty przycisk dla Polki w "Mam Talent"

Co ciekawe, juror, który dał Polce przepustkę do kolejnego etapu, wciskając złoty przycisk, w rozmowie z zagraniczną prasą przyznał, że gdyby on tego nie zrobił, z pewnością wcisnąłby go ktoś inny. Heidi Klum, Sofia Vergara i Howie Mandel też byli oczarowani występem 14-letniej Polki.

"Była nas około trójka, tak myślę, wszyscy gotowi, by rzucić się na ten złoty przycisk. Jej występ był tak dobry" - powiedział w wywiadzie Simon Cowell.

Widzieliście występ Sary James? Dajcie znać w komentarzu, co myślicie!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości