Sebastian Karpiel-Bułecka dumny z córki. Zaskoczyła nową umiejętnością. "Odważna"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalił córkę. Tosia zachwyciła fanów

Sebastian Karpiel-Bułecka coraz częściej chwali się córeczką. Wielu fanów lidera zespołu Zakopower twierdzi, że Tosia jest najbardziej podobna do niego. 7-latka ma sporo energii i właśnie znalazła sposób, aby ją spożytkować. Jej najnowszym zdjęciem zachwyciła się nawet Agnieszka Woźniak-Starak.

Mąż Pauliny Krupińskiej-Karpiel jest znanym muzykiem i dumnym góralem. Z modelką i prezenterką "Dzień Dobry TVN" ma dwoje dzieci. Piosenkarz, słynący z chronienia życia prywatnego, mimo wszystko chętnie publikuje zdjęcia z pociechą.

Córka Pauliny Krupińskiej idzie do pierwszej klasy. "Kupiłam jej tablet do szkoły"
Córka Pauliny Krupińskiej idzie do pierwszej klasy. "Kupiłam jej tablet do szkoły" Córka Pauliny Krupińskiej niedawno skończyła 7 lat i już za niewiele ponad tydzień pójdzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Prezenterka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że dla wszystkich w domu są to wielkie emocje, a ona sama jest zachwycona rozwojem polskich szkół. W podstawówce, do której idzie mała Tosia, wszyscy uczniowie pracują bowiem... na tabletach. - Cieszę się w sumie, że szkoła stawia na takie rozwiązanie - powiedziała.

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał nowe zdjęcie córki. Tosia zaskoczyła fanów taty

Antonina urodziła się 27 lipca 2015 roku. Fani Pauliny Krupińskiej-Karpiel zachwycali się urodą dziewczynki i porównywali ją do mamy. Prezenterka powiedziała, że jej córka uwielbia chodzić w szpilkach i ma zadatki na modelkę. Jednak Tosia wykazuje również sportowy talent. Coraz lepiej jeździ na nartach, co bardzo podoba się jej tacie, który sam jest pasjonatem szusowania. Artysta zdradził nowe zainteresowanie Tosi.

Moja córeczka została judoczką

Agnieszka Woźniak-Starak zareagowała na zdjęcie dziewczynki. Dobrze wie, że Tosia jest żywym dzieckiem.

"Dobry pomysł, niech to dziecko gdzieś spożytkuje swoją energię!" - oceniła dziennikarka.

"Odważna, a przy okazji sport, który kształtuje charakter" - piszą fani.

Sebastian Karpiel-Bułecka o roli ojca i góralskim wychowaniu

Muzyk nie zapomina o swoim synku 5-letnim Jędrzeju, którego zdjęcia również można znaleźć w mediach społecznościowych jego znanych rodziców. Sebastian Karpiel-Bułecka jest bardzo rodzinnym człowiekiem.

Bycie ojcem to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przydarzyła. Jestem wdzięczny opatrzności i żonie

Artysta stara się wpoić swoim pociechom góralską kulturę. W ostatnim wywiadzie stwierdził, że dzieci dostosowują się do miejsca, w którym aktualnie przebywają.

"Dzieci przyjeżdżają do Warszawy i Jędrek idzie do przedszkola i mówi pani, że musi założyć bacioki, a nie kalosze. Czasem używają góralskich słów, więc to zupełnie normalne. Jak są dłużej w Warszawie, to im przechodzi [...] Wożę ich tam [na Podhale - przyp. red.] najczęściej, jak się da i spędzam tam z nimi jak najwięcej czasu. To jest dobre miejsce do wychowywania dzieci" - powiedział w rozmowie z WP.

Sebastian Karpiel-Bułecka pozował do zdjęcia z Tosią na weselu swojej siostrzenicy. Dziewczynka miała za zadanie nosić obrączki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości