Selena Gomez i Hailey Bieber na wspólnym zdjęciu. Fani uznali to za historyczny moment

Selena Gomez, Hailey Bieber
Selena Gomez z Hailey Bieber na wspólnym zdjęciu
Źródło: TVN
Hailey Bieber, żona Justina Biebera, przez długi czas była prześladowana przez fanów Seleny Gomez i oskarżana o zrujnowanie związku piosenkarki ze słynnym gwiazdorem pop. Modelka w jednym z wywiadów wyznała, że cała trójka poszła naprzód i zostawiła za sobą przeszłość. Dowodem na to może być wspólne zdjęcie celebrytek.

Fani "Jeleny", czyli Justina Biebera i Seleny Gomez oskarżali Hailey Bieber, że "ukradła" chłopaka słynnej piosenkarce. Ta niedawno zaprzeczyła tym plotkom, a teraz postanowiła pokazać, że obie panie żyją w zgodzie i nie żywią do siebie urazy. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie.

Hailey i Justin Bieber – związek w cieniu Seleny Gomez

Justin Bieber bardzo długo spotykał się z Seleną Gomez. Fani celebryckiej pary nie wiedzieli, że ich na pozór bajkowa relacja była tak naprawdę bardzo toksyczna. Nie wyobrażali sobie ich rozstania, a kiedy ono nastąpiło, nie dawali spokoju im ani nowej żonie artysty. Justin i Hailey pobrali się w 2018 roku. Fani Seleny Gomez stwierdzili, że kiedy Justin Bieber był jeszcze w związku z ich idolką, Hailey uwiodła go i doprowadziła do zdrady i romansu. Szczególnie zabolał ich fakt, że Selena Gomez po rozstaniu z gwiazdorem zachorowała na depresję i zaczęła miewać stany lękowe. Na szczęście skorzystała z profesjonalnej terapii, dzięki czemu wróciła do zdrowia.

Ostatnio temat relacji Seleny i Hailey powrócił przez obszerny wywiad modelki. Żona Justina Biebera zapewniła, że cała trójka przerobiła już ten temat i nikt nie rozdrapuje ran. Żona piosenkarza podkreśliła, że zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem, kiedy jego związek z Seleną Gomez został definitywnie zakończony.

"Rozumiem, jak to wygląda z zewnątrz, ale to była sytuacja, w której wiem na pewno, że zamknęli drzwi za sobą. Oczywiście za nimi jest bardzo długa historia i bardzo to szanuję. Nie chcę wypowiadać się w imieniu żadnej ze stron" - mówiła Hailey Bieber.

Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"

Hailey Bieber i Selena Gomez na wspólnym zdjęciu podczas Academy Museum Gala 2022

Selena Gomez i Hailey Bieber spotkały się podczas Academy Museum Gala 2022 w Los Angeles. Podczas imprezy fotograf Tyrell Hampton wykonał historyczne zdjęcie, które umieścił na swoim profilu na Instagramie. Widzimy na nim obecną żonę Justina Biebera, która siedzi na kolanach u jego byłej miłości.

"Zbieram szczękę z podłogi", "Tyrell uchwycił historyczny moment", "Ludzie tak bardzo chcą, żeby się nienawidziły. I po co?", "Tak wygląda pokój na świecie" - pisali użytkownicy Instagrama w komentarzach pod zdjęciem.

Jedna z fanek Justina Biebera zwróciła uwagę, jak ważne jest promowanie dojrzałych postaw w dobie zalewającego media społecznościowe hejtu.

"Dobrze, że wreszcie sprawy zmierzają ku dobremu i zostawiły za sobą przeszłość. Hailey i Selena mają niesamowity wpływ na kulturę mediów społecznościowych. Wysyłają w tym momencie ogromnie ważny przekaz, pokazując, jak można iść naprzód, będąc dojrzałymi, pewnymi siebie kobietami. W czasach 'kultury oprawców' (ang. bully culture) to bardzo mocne i potrzebne przesłanie dla naszego pokolenia. Prowadźcie, panie!" - czytamy w komentarzu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości