Gwiazdy

Shakira przerywa milczenie po rozstaniu z Gerardem Pique. "Najtrudniejszy moment życia"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Gerardem Pique

Shakira od kilku miesięcy nie schodzi z nagłówków mediów. Jej głośne rozstanie z piłkarzem Gerardem Pique poruszyło jej fanów. Szybko okazało się, że to piłkarz zostawił piosenkarkę, wcześniej ją zdradzając. Teraz po kilku miesiącach Shakira publicznie zabrała głos.

Shakira i Gerard Pique byli jedną z najpopularniejszych par na świecie. Piosenkarka i piłkarz poznali się podczas kręcenia teledysku do piosenki "Waka Waka" z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA w 2010 r. Uczucie między nimi pojawiło się od razu.

Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie
Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Gerardem Pique

Już w 2013 r. para powitała na świecie pierwszego syna Milana, a w 2015 r. na świecie pojawił się ich syn Sasha. Media często śledziły każdy krok pary, ponieważ piłkarz i piosenkarka nie chcieli sformalizować swojego związku, a niektórych nadal zastanawiała różnica wieku między tą dwójką, bowiem Shakira jest starsza od Gerarda Pique o 10 lat.

W czerwcu w mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia. Shakira i Gerard Pique mieli się rozstać, a powodem tego stanu miała być zdrada piłkarza z dużo młodszą modelką. Niedługo później informacje potwierdziły się, a media na całym świecie rozpisywały się o każdym kroku Shakiry i Gerarda Pique.

Shakira przez cały ten czas nie zabierała głosu, aż do teraz. Piosenkarka zdecydowała się udzielić wywiadu magazynowi "Elle", w którym powiedziała, jak wygląda jej życie od rozstania, a także jak przeżywają to dzieci.

Shakira chciała chronić dzieci

Shakira zaznaczyła, że od momentu wypłynięcia informacji o jej rozstaniu z partnerem do mediów, paparazzi koczują stale pod jej domem.

"Poza domem nie ma miejsca, gdzie ja i dzieci możemy się przed nimi schować" - powiedziała.

Piosenkarka zaznaczyła, że starała się chronić synów, przed tymi doniesieniami, jednak dowiedziały się o wszystkim od rówieśników ze szkoły.

"Starałam się ukryć tę sytuację przed dziećmi, chronić je, bo to jest moje najważniejsze zadanie. Ale potem słyszą w szkole nieprzyjemne rzeczy albo trafiają na nieprawdziwe artykuły w sieci i to je dotyka" - dodała.

Piosenkarka dodała, że skupia się obecnie nad wydaniem kolejnej płyty, która ma ukazać się jeszcze w tym roku, bowiem, jak zaznaczyła, muzyka przynosi jej ukojenie.

"W tym okresie, który jest prawdopodobnie najtrudniejszym, najciemniejszym momentem życia, muzyka przynosi mi ukojenie" - wyjaśniła artystka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Euroleague Basketball

Pozostałe wiadomości