Shakira w nowym utworze ostro o Gerardzie Pique. "Pracuj też trochę nad swoim mózgiem"

Autor:
Dominika
Kowalewska

Choć od głośnego rozstania Shakiry i Gerarda Pique minęło już kilka miesięcy, zza granicy wciąż płyną coraz to nowe informacje. Niedawno wokalistka nagrała utwór, w którym otwarcie opowiedziała o związku z ekspartnerem. Shakira nie przebierała w słowach.

Shakira i Gerard Pique przez przeszło 12 lat uznawani byli za jeden z najbardziej udanych związków w show-biznesie. Para wydawała się niezniszczalna i idealna - piękna, osiągająca szczyty popularności wokalistka i fantastyczny piłkarz. Mimo że doczekali się dwójki dzieci, nigdy nie zdecydowali się na sformalizowanie relacji. W jednym z wywiadów Shakira przyznała, że małżeństwo ją zwyczajnie przeraża.

"Nie jesteśmy małżeństwem. Prawdę mówiąc, małżeństwo mnie przeraża. Nie chcę, aby Gerard widział mnie w roli żony. Wolę, aby wciąż widział we mnie swoją dziewczynę i kochankę" - mówiła w 2020 roku.

Jednak nawet brak ślubu nie uchronił Shakiry przed złamaniem serca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jan Kliment o przekazywaniu dziecku pasji do tańca i sportu
Jan Kliment o przekazywaniu dziecku pasji do tańca i sportu Jan Kliment niedawno został tatą. Tancerz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o planach na wychowanie syna. Okazuje się, że chce mu przekazać pewne pasje.

Shakira o związku z Gerardem Pique

Shakira długo nie mogła pogodzić się z odejściem partnera, który postanowił opuścić rodzinę i związać się ze znacznie młodszą kobietą. Wokalistka bardzo przeżyła tę sytuację, musiała zmierzyć się z atakami paniki, aż w końcu trafiła do szpitala. Teraz gwiazda postanowiła wykorzystać muzykę, by dać upust emocjom. Po głośnym utworze "Monotonía", w którym podsumowała związek z piłkarzem, przyszedł czas na kolejną piosenkę.

Utwór powstał we współpracy z producentem Bizarrapem i już po kilkunastu godzinach od publikacji bije rekordy popularności. Tekst bezpośrednio nawiązuje do Gerarda Piquea i jego zachowania.

"Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem" - można usłyszeć.

To jednak nie koniec przykrych słów pod adresem ekspartnera. Shakira punktuje zachowanie piłkarza i zachęca go, by czasem potrenował mózg.

"Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem" - zaśpiewała Shakira.

Utwór stał się hitem. Czy dotarł do samego adresata? Trudno powiedzieć, jednak "diss track" został wyświetlony już ponad 29 mln razy.

Shakira wydała oświadczenie. Wspomniała o złamanym sercu

Mimo że o rozpadzie ich związku pisali i mówili wszyscy, sama Shakira długo milczała. Nie komentowała sytuacji, a upust emocjom dawała poprzez muzykę. We wrześniu udzieliła głośnego wywiadu, w którym przyznała, że długo ukrywała prawdę przed dziećmi.

"Starałam się ukryć tę sytuację przed dziećmi, chronić je, bo to jest moje najważniejsze zadanie. Ale potem słyszą w szkole nieprzyjemne rzeczy albo trafiają na nieprawdziwe artykuły w sieci i to je dotyka" - powiedziała w rozmowie z "Elle".

Dodała wówczas, że mimo zdrady, jakiej dopuścił się piłkarz, wciąż jest ojcem jej dzieci. Miała ponadto żal do byłego partnera o to, że poświęciła dla niego wiele.

"Musiałam się ustatkować, zapuścić korzenie w Barcelonie, wspierać dzieci i Gerarda. Jako piłkarz chciał grać, zdobywać osiągnięcia, a ja musiałam być dla niego wsparciem. Jedno z nas musiało się poświęcić" - przyznała.

Natomiast pod koniec 2022 roku przerwała milczenie i opublikowała oświadczenie.

"Nawet jeśli w tym nowym roku nasze rany są wciąż otwarte, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, wciąż musimy ufać innym. W obliczu pogardy trzeba znać swoją wartość. Ponieważ wciąż jest wielu dobrych ludzi. Jest ich więcej niż tych nieprzyzwoitych. Tych, którzy odchodzą, jest mniej niż tych, którzy pozostają po naszej stronie. Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi, aby nawet po złamaniu serca można było dalej kochać" - pisała.

Szczery wpis wokalistki spotkał się z ciepłym i pełnym współczucia przyjęciem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości