Hiszpańskie media wytknęły przeszłość Shakirze. Zostawiła partnera dla Gerarda Pique

Shakira kiedyś zostawiła partnera dla Gerarda Pique
Shakira kiedyś zostawiła partnera dla Gerarda Pique
Źródło: J. Countess/Getty Images
Hiszpańscy dziennikarze, analizując rozstanie Shakiry i Gerarda Pique przypomnieli, że wokalistka nie zawsze była fair w swoich związkach. Przypomnieli, że gdy para zaczęła się ze sobą spotykać, gwiazda miała wówczas jeszcze innego partnera, z którym była aż 11 lat.

Shakira i Gerard Pique obecnie mają bardzo napięte stosunki, a ich medialna "batalia" po rozstaniu nie schodzi z nagłówków gazet. Nic więc dziwnego, że hiszpańscy dziennikarze postanowili nieco bardziej zgłębić temat i prześledzić dokładnie życiorysy wokalistki i piłkarza. Szybko okazało się, że historia zatoczyła koło.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Shakira zostawiła byłego partnera po 11 latach związku dla Gerarda Pique

Andres Guerra to show-biznesowy dziennikarz z Katalonii, który przyjrzał się wcześniejszym związkom Shakiry. Mężczyzna w rozmowie z portalem Semana przypomniał, że wokalistka nie zawsze była fair i wiele lat temu zostawiła byłego partnera właśnie dla Gerarda Pique. Para zaczęła ze sobą romansować w momencie, gdy gwiazda była wciąż w poprzednim związku.

"Gdy ona zaczęła relację z Pique, zaraz po Mistrzostwach Świata w Południowej Afryce w 2010 roku, była jeszcze w związku z Argentyńczykiem Antonio de la Rua. Rozstanie potwierdziła dopiero rok później, całe miesiące po tym, jak wyjawiła, że związała się z Pique. Innymi słowy, zaczęła tajny związek z młodszym o 10 lat chłopaczkiem i nikt jej za to nie osądzał. Na tym polega właśnie ironia. Teraz gdy Pique zostawił ją dla młodszej o dekadę dziewczyny, ona ma czelność go krytykować" - mówił dziennikarz.

Shakira i jej były partner byli ze sobą przez... 11 lat. Hiszpański dziennikarz szybko doszukał się więc podobieństw do obecnej sytuacji. Warto podkreślić, że według ostatnich doniesień medialnych, Gerard Pique miał przeprosić matkę swoich dzieci za zdradę i błagać wręcz o wybaczenie. Kolumbijka pozostała jednak nieugięta.

Shakira i Gerard Pique rozstali się w nieprzyjemnej atmosferze

Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat i uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Zakochani udowadniali, że do szczęścia nie jest im potrzebny ślub, nie przeszkadzała im także dzieląca ich różnica wieku. Celebryci doczekali się dwóch synów, a ich sielanka trwała w najlepsze.

Niespodziewanie kilka miesięcy temu Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie. Wówczas sieć zalały informacje mówiące o tym, że piłkarz FC Barcelony miał zdradzić 45-letnią ukochaną z dużo młodszą kobietą. Wokalistka nie ukrywała, że ukochany złamał jej serce.

Niedawno Kolumbijka postanowiła odegrać się na ojcu swoich dzieci i w tym celu nagrała piosenkę. Shakira śpiewa w niej, zwracając się bezpośrednio do Gerarda Pique i poleca mu "zamiast tyle ćwiczyć na siłowni, potrenować mózg". Wokalistka uderzyła także w nową partnerkę piłkarza i porównała ją do zegarka Casio i samochodu Twingo. Siebie natomiast nazwała Rolexem i Ferrari.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: J. Countess/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości