Sławek Uniatowski pokazał syna. Fani: "Jak dwie krople wody". Faktycznie podobni?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski spędza właśnie wakacje na słonecznej Fuerteventurze. Swoją podróż relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć artysta rzadko opowiada o życiu prywatnym, tym razem uchylił rąbka tajemnicy i opublikował zdjęcie z synem.

Sławek Uniatowski jest polskim wokalistą, tekściarzem i aktorem. Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał wyjątkowo wcześnie - miał zaledwie 13 lat. Wygrywał lokalne konkursy wokalne i tworzył własne piosenki. Próbował sił w muzycznych talent show, a w 2006 roku nagrał utwór "Kocham cię", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Ja wam pokażę".

Jan Borysewicz rozmawiał z Marcinem Prokopem, a owocami spotkań podzielili się na kartach książki "Mniej obcy". Ekipa programu "Co za Tydzień" odwiedziła muzyka i dziennikarza podczas spotkania autorskiego:

Jan Borysewicz - autorskie spotkanie w ramach promocji biografii "Mniej obcy"
Jan Borysewicz - autorskie spotkanie w ramach promocji biografii "Mniej obcy" Źródło: "Co za Tydzień"

Sławek Uniatowski pokazał syna

Sławek Uniatowski stara się wspinać po szczeblach medialnej kariery, jednak z ogromną pieczołowitością dba o życie prywatne. Choć co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki na temat spraw uczuciowych, wokalista kategorycznie milczy. Jakiś czas temu jeden z portali podał, że Sławek Uniatowski ma dwóch synów. Niedawno wokalista potwierdził plotki, sam uchylił rąbka tajemnicy i opublikował zdjęcie z wakacji.

Na fotografii uchwycił nastoletniego chłopca i siebie. Z dodanych przez Sławka Uniatowskiego hasztagów można wywnioskować, że panowie są blisko spokrewnieni. Muzyk zabrał na wakacje syna. Internauci ochoczo komentują zdjęcie, zachwycając się zarówno tatą, jak i synem. Jedna z komentujących osób zdradziła nawet imię chłopca:

"Wiktor to kopia tatusia. Super!" - napisała.

Sławek Uniatowski rzadko udziela wywiadów, a instagramowym profil jest jedynym kanałem, za pośrednictwem którego pokazuje fanom urywki z prywatnego życia.

Sławek Uniatowski - dzieci, życie prywatne

Sławek Uniatowski nazywany jest polskim Frankiem Sinatrą. Karierę muzyczną zaczynał w młodym wieku, występując w toruńskich barach i klubach. Muzyk nie miał jednak łatwego dzieciństwa. W rozmowie z "Galą" przyznał, że jego relacja z rodzicami była trudna:

"Moi rodzice mieli i mają swój świat związany z ich religią, ja nigdy do niego nie należałem. Mniej więcej w wieki 13 lat zacząłem zauważać te różnice i było mi z tym coraz ciężej. Czułem, że muszę uciec i zająć się czymś innym. Mentalnie odciąłem się od domu, zacząłem grać i szukać przyjaciół oraz bliskich w zupełnie innym świecie".

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego, w tym uczuciowego, artysty. W jednym z wywiadów Sławek Uniatowski ujawnił, że pracuje nad nowym materiałem. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl przyznał, że syn również przejawia artystyczne zdolności.

"Właśnie kończę mój drugi album, 'Wielki Błękit, który ukaże się w przyszłym roku i intensywnie koncertuję w całej Polsce. Syn gra na różnych instrumentach i śpiewa. Może kiedyś pójdzie w moje ślady, kto wie. Ma być przede wszystkim szczęśliwy" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA