Michał Koterski zdradził teraz, gdzie tak naprawdę odbył się jego ślub. Zaskakujące szczegóły

Michał Koterski i Marcela Leszczak
Michał Koterski i Marcela Leszczak
Źródło: MWMEDIA
Michał Koterski i Marcelina Leszczak są już po ślubie. Para w końcu sformalizowała swój związek. Uroczystość udało im się ukryć przed fanami. Podzielili się radosną nowiną dopiero po fakcie. Teraz zakochani ujawnili szczegóły uroczystości. Wielu myślało, że pobrali się w Meksyku, jednak prawda okazała się zupełnie inna.

Michał Koterski i Marcelina Leszczak w 2017 roku powitali na świecie ukochanego syna — Fryderyka. Zaręczali się dwa razy. Ostatni raz aktor oświadczył się ukochanej w Dubaju w 2021 roku. Jednak zakochani nie mogli zdecydować się na zawarcie małżeństwa. Aż do teraz. Wzięli ślub, o którym mówią teraz wszyscy!

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

AKADEMIAPANAKLEKSA_MISIEKMARCELA_SLUB
Michał Koterski i Marcela Leszczach o ślubnych planach. Powiedzą sobie "tak"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szczegóły ślubu Michała Koterskiego i Marceli Leszczak

Jakiś czas temu reporterka serwisu cozatydzien.tvn.pl zapytała Michała Koterskiego i Marcelę Leszczak o ich ślubne plany. Para nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi.

- Czy plany ślubne... Akurat bardzo miło, że mnie pytasz, ale tu bardziej Michał musi się wypowiedzieć, co kochanie? Właśnie może dla TVN powiesz, co z tym ślubem, bo zaręczyny były dwa razy. Więc... - zażartowała Marcela Leszczak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Aktor dodał, że "trzeci musi być ślub", ale stwierdził, że życie napisze najlepszy scenariusz dotyczący tego, kiedy ma się on odbyć.

14 stycznia 2024 roku w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie gwiazdorskiej pary, przedstawiające splecione dłonie Michała i Marceli Koterskich, na których widać obrączki.

Modelka pochwaliła się zmianą nazwiska. "Jestem Koterska" - napisała na Instagramie.

Wiele osób spekulowało, gdzie obył się ślub pary. Michał Koterski pokazał zdjęcia i nagrania z Meksyku, ale uroczystość odbyła się gdzie indziej. Zakochani pobrali się w Key West na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Za to w Meksyku mieli podróż poślubną. Tam Michał Koterski świętował też swoje 44. urodziny.

Michał Koterski i Marcela Leszczak ujawnili miejsce ślubu w udostępnionej na Instagramie rolce.

Michał Koterski i Marcela Leszczak o synu Fryderyku

Michał Koterski i Marcelina Leszczak pojawili się niedawno na premierze filmu "Akademia Pana Kleksa". Na uroczysty premierowy pokaz zabrali sześcioletniego synka. Przed seansem w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl dumni rodzice powiedzieli, jak ich syn czuje się na tak dużym wydarzeniu.

- Frysio jest pierwszy raz z nami na takiej premierze i ja się z tego bardzo cieszę. Myślę, że on się nie stresuje, bo jest obyty, cały czas jesteśmy wśród ludzi na różnych medialnych wyjściach, ale pierwszy raz na takim wielkim wydarzeniu — mówiła Marcela Leszczak.

Michał Koterski dodał, że jego pociecha jest bardzo odważna. Fryderyk czuł się na premierze filmu jak ryba w wodzie. Nie był skrępowany obecnością obcych ludzi.

- Powiem tak, nasz Frysio się tak dobrze czuje, że musimy go raczej wyciszać, niż namawiać, żeby gdzieś szedł. Jest bardzo odważnym, pewnym siebie dzieckiem i czasami trzeba go poskromić, bo jest mieszanką wybuchową, oryginalnych charakterów, więc ma ten charakter taki ekspresyjny — przekonywał Michał Koterski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości