Vito Bambino zostanie ojcem. Zaskakująca wiadomość obiegła media. Ukochana muzyka opublikowała post na Instagramie, w którym przyznała, że przez długi czas udało im się utrzymać w tajemnicy to, że ich rodzina niedługo ponownie się powiększy.
Vito Bambino, czyli Mateusz Wojciech Dopieralski to jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Co zaskakujące, wciąż niewiele jednak wiadomo o jego życiu prywatnym. Tym bardziej, wieść o ciąży jego ukochanej uradowała tysiące obserwujących pary.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.
Vito Bambino ponownie zostanie ojcem
Niewiele osób wie, że oprócz kariery muzycznej w Polsce, Vito Bambino rozwija również karierę aktorską w Niemczech. Mimo wielkiej rozpoznawalności i hitów, które nucą niemal wszyscy, jego życie prywatne jest owiane tajemnicą. Wiemy jednak, że jest związany z Agatą Di Prima-Dopieralską, z którą ma syna — Amara.
"Mam wrażenie, że 2024 r. będzie ekscytujący. Spodziewamy się naszego drugiego dziecka. Trzymałam tę informację w tajemnicy przed wirtualnym światem przez 9 miesięcy i podobało mi się to. Teraz jednak czuję, że przyszła pora, by się tym podzielić [tłum. red.]" - napisała ukochana artysty w poście na Instagramie.
Pod postem w kilka chwil pojawiły się setki gratulacji. Napisali je między innymi: Daria Zawiałow, Malwina Buss czy Maciej Musiał.
Vito Bambino o rodzinie
Kamery "Co za Tydzień" towarzyszyły muzykowi podczas jednego z koncertów. Vito Bambino w wielu piosenkach śpiewa w wyjątkowy sposób. Jak się okazało, żongluje emocjami dzięki temu, że w każdym z utworów jest wiele jego doświadczeń prywatnych.
"Moje przesłanie jest ukryte głęboko w linijkach i kto chce, to się zmierza z tymi linijkami i wyciąga wnioski. Mówię o miłości do ludzi. O tym, że związek jest przepiękny, że potrafi mieć moment stagnacji i że to wcale nie jest takie trudne i straszne. I żeby przetrwać i się cieszyć tą chwilą, kiedy znowu jest coś ciekawego" - powiedział.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, Facebooku i Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.
- Małgorzata i Czesław Niemenowie spędzili ze sobą 30 lat. Piękną historię przerwała nagła śmierć muzyka
- Wiktoria Kozar z "HP" zdradziła, na co wydała pieniądze z wygranej. Będziecie zaskoczeni
- Wielki triumf filmu "Wonka". Ponad milion widzów i rekordowe zarobki
Autor: Dagmara Olszewska
Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA