Sonia Bohosiewicz zakochana! Aktorka w końcu pokazała nowego partnera

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz pokazała partnera
Źródło: MWMEDIA
Od pewnego czasu wiadomo, że serce Soni Bohosiewicz ponownie jest zajęte. W 2022 roku media obiegła informacja o rozwodzie aktorki. Ten jednak już dawno za nią, a teraz artystka układa sobie uczuciowe życie na nowo. Sonia Bohosiewicz pokazała, jak bawi się podczas wakacji. W trakcie motorowej przejażdżki towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Czy to nowy partner aktorki?

Sonia Bohosiewicz jest polską aktorką serialową, filmową i teatralną. W ostatnim czasie dużo mówiło się o niej bynajmniej nie ze względu na dorobek artystyczny. Jak donosiły media, w czerwcu 2022 roku miała rozstać się z mężem, z którym była przez 14 lat. Z Pawłem Majewskim doczekała się dwóch synów: Teodora i Leonarda.

Mimo że małżeństwo Soni Bohosiewicz to już przeszłość, ekspartnerzy mają ze sobą dobre relacje. W styczniu wyjechali całą rodziną na narty, co zaskoczyło internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TOPMODEL_TYSZKA_KARIERAUSA
Marcin Tyszka o niespełnionej karierze w USA

Sonia Bohosiewicz o nowym partnerze

Sonia Bohosiewicz przeżyła trud rozstania i zaczyna miłosne życie od nowa. Jakiś czas temu media obiegła informacja o nowym związku gwiazdy. Aktorka wręcz promieniała, co nie umknęło uwadze internatów. Sonia Bohosiewicz rzadko zabiera głos w sprawach prywatnych, dlatego też na potwierdzenie plotek o rozwodzie fani musieli trochę poczekać. Wszystko odbyło się za zamkniętymi drzwiami, dzięki czemu aktorka mogła w spokoju poukładać sobie życie.

Od czerwca w mediach społecznościowych gwiazdy zaczęły pojawiać się materiały sugerujące, że aktorka znowu jest zakochana. Nie zabrakło wspólnych zdjęć przy zachodzie słońca i romantycznych ujęć wprost z plaży. Dotychczas jednak ukrywała tożsamość mężczyzny, który skradł jej serce.

Teraz Sonia Bohosiewicz podzieliła się z fanami nagraniem z szalonej przejażdżki motorówką. Aktorka przytula się do przystojnego mężczyzny, a na jej twarzy maluje się szczęście. Kim jest towarzysz Soni Bohosiewicz? Tego nie wiadomo. Czy jest jej nowym partnerem? Z komentarzy zamieszczonych pod postem można wnioskować, że tak!

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy, w których bliscy aktorki i internauci życzyli jej szczęścia i gratulowali. Sonia Bohosiewicz na część z nich ochoczo odpowiadała, podkreślając, że mężczyzna jest już zajęty. Co ciekawe, towarzysz z motorówki przypomina tego, który w czerwcu został sfotografowany w londyńskiej windzie.

Sonia Bohosiewicz o wyjeździe z byłym mężem

Sonia Bohosiewicz nie ma w zwyczaju opowiadać mediom o życiu prywatnym. Choć jest aktywna w sieci, rzadko porusza tematy intymne. O tym, jak dobrze jej to wychodzi, świadczy fakt, że przez kilka miesięcy udało jej się ukryć informację o rozwodzie. W grudniu media obiegła plotka o rozpadzie związku Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego. Oboje jednak twardo milczeli, nie odnosząc się do doniesień.

W styczniu Sonia Bohosiewicz zabrała synów i wyjechała na narty. Aktorka ma w zwyczaju dzielić się zdjęciami i filmami z prywatnego życia, toteż w mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć relacji ze wspólnie spędzonych chwil. Na opublikowanych nagraniach widać nie tylko nastoletnich synów gwiazdy, ale również mężczyznę w goglach i kasku. Internauci od razu to wyłapali, a kiedy aktorka postanowiła zaproponować im zabawę w Q&A, padło pytania o tajemniczego mężczyznę.

"Była pani na nartach sama z synami?" - zapytał jeden z internautów.

Sonia Bohosiewicz nie stroniła od odpowiedzi i zdradziła:

"Nie, był też tata chłopaków, Paweł. Czyli cała 4-osobowa rodzina".

A po chwili dodała:

"To, że nasza miłość się skończyła, nie zmienia tego, że jesteśmy rodzicami Teo i Leo i że ich kochamy, i że pomimo rozwodu jesteśmy nadal rodziną. Trochę inaczej, ale nadal razem".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości