Co się wydarzy w 3675. odcinku "Na Wspólnej"? Igor podejmie niewłaściwą decyzję

Igor, Judyta z "Na Wspólnej"
Igor podejmie niewłaściwą decyzję w "Na Wspólnej". Chodzi romans z Judytą
Źródło: x-news
W 3675. odcinku "Na Wspólnej" Igor i Judyta znów wylądują razem w łóżku. Tym razem jednak okoliczności będą nieco inne. Mimo zapewnień mężczyzny, że to jego żona Elżbieta jest dla niego najważniejsza, dziennikarz nie planuje zakończyć romansu z Bradecką. Czy prawda wyjdzie na jaw?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_JABLCZYNSKA_BARBIE (1)
Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Judyta i Igor znowu trafią do łóżka

Nowy odcinek "Na Wspólnej" będzie pełen emocji. Igor i Judyta wyjeżdżają razem do hotelu. Mężczyzna, który miał prowadzić śledztwo dziennikarskie dotyczące śmierci Bartosza Jaworskiego, zamiast tego ulega manipulacjom Judyty. Płomienny romans kochanków zdaje się ostatecznie przypieczętować koniec małżeństwa Igora z Elżbietą.

Żona Igora coraz bardziej, zaczyna podejrzewać męża o zdrady. Mężczyzna, chcąc ratować małżeństwo, organizuje romantyczną kolację, która zostaje przerwana przez telefon od Judyty. Czy Elżbieta dowie się w końcu prawdy o romansie męża? Czy zakończy relację z Igorem, a może da mu kolejną szansę?

Igor, Judyta z "Na Wspólnej"
Czy romans Judyty i Igora wyjdzie na jaw?
Igor, Judyta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co jeszcze w "Na Wspólnej"?

W 3675. odcinku "Na Wspólnej" ważnym wątkiem będzie niespodziewane odrzucenie doktora Nalepy przez Weronikę. Po namiętnej nocy spędzonej razem mężczyzna będzie próbował skontaktować się z Weroniką, jednak bezskutecznie. Kobieta nie odbiera jego telefonów, a po dyżurze nie przyjmuje zaproszenia na wspólny obiad, twierdząc, że zaplanowała już dzień ze swoimi dziećmi. Wszystkie zaistniałe między nimi sytuacje będą wskazywać na to, że ich romans może zakończyć się, zanim jeszcze na dobre się zacznie.

Innym ważnym wątkiem będzie sytuacja Marty, która po swoim występie w telewizji śniadaniowej jest obiektem hejtu. Mimo to Marta otrzyma gratulacje od szefów za wysoką oglądalność oraz bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela, który zaczyna budzić jej ciekawość. Dodatkowo widzowie będą mogli zobaczyć, jak Roma z zadowoleniem obserwuje sytuację. Kobieta ma już swój plan i planuje kolejną intrygę.

Odcinek 3675. "Na Wspólnej" obejrzysz już 14.08.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości