Sonia Bohosiewicz szczerze na temat rozwodu. Próbowała ratować małżeństwo

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz w szczerej rozmowie na temat rozpadu swojego małżeństwa
Źródło: MWMEDIA
Sonia Bohosiewicz w szczerym wywiadzie opowiedziała o rozwodzie z Pawłem Majewskim. Jak się okazuje, gwiazda zaczęła analizować swoje małżeństwo w trakcie pandemii. Aktorka zwierzyła się również, że wraz z mężem próbowała ratować swój związek, korzystając z pomocy specjalisty.

Sonia Bohosiewicz to polska aktorka, która ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Niedawno pojawiły się informacje, że po 14 latach związku rozwiodła się ze swoim mężem, Pawłem Majewskim. Wspomnieni mają razem dwóch synów. Siostrą gwiazdy jest również popularna aktorka, Maja Bohosiewicz.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERAPATI_CZT_PESTA_PRYWATA
Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Sonia Bohosiewicz o rozpadzie małżeństwa

Sonia Bohosiewicz udzieliła niedawno wywiadu dla tygodnika "Wprost". W trakcie rozmowy gwiazda otworzyła się na temat rozpadu swojego małżeństwa z Pawłem Majewskim. Aktorka nie ukrywa, że spory wpływ na zakończenie jej relacji miała pandemia, w trakcie której bardziej zaczęła analizować swoją relację z mężem.

"COVID zmusił wszystkich do przyjrzenia się naszym relacjom i myślę, że w niejednym domu zawisło takie fundamentalne pytanie: A gdyby się okazało, że to jest właśnie koniec świata, czy to jest ta relacja, w której chciałeś być? Czy to było rzeczywiście to? No i tu zaczęło się u mnie odgruzowanie" - powiedziała.

Sonia Bohosiewicz podzieliła się również spostrzeżeniem, że kobiety częściej dokonują analizy swoich związków niż mężczyźni.

"Kobiety są bardziej skłonne do wiwisekcji i analiz, mężczyznom nie jest z tym po drodze, wolą pójść razem na wódkę i dać sobie po pysku – tego w relacji damsko-męskiej niestety nie da się zrobić. Rzeczywiście to ja byłam motorem do przetrzepania tzw. relacyjnych dywanów" - stwierdziła.

Sonia Bohosiewicz próbowała walczyć o małżeństwo

Sonia Bohosiewicz w dalszej części rozmowy opowiedziała o tym, że wraz z mężem próbowali walczyć o małżeństwo, zanim podjęli definitywną decyzję o rozstaniu. Gwiazda podzieliła się swoim doświadczeniem w korzystaniu z pomocy specjalisty, w celu rozwiązania problemów i konfliktów w życiu. Wyraziła również swoje poparcie dla takiego podejścia i zachęciła innych do skorzystania z pomocy mądrej osoby trzeciej, która ma doświadczenie w takich sprawach.

"Jesteśmy ludźmi dorosłymi, szczepionymi i wykształconymi — oczywiście, że sięgnęliśmy po specjalistę. Jeżeli macie do zrobienia tego typu porządki, namawiam do tego, żeby spotkać się z mądrą osobą trzecią, która pomoże przez to przejść, z takim negocjatorem, kimś, kto ma doświadczenie, kto wie, jak to się robi, jakie są mechanizmy i skąd one się wzięły. Chodziłam na takie spotkania, czasem trwały i  godziny. Brałam ze sobą kiść bananów i wypijałam tam dwa litry herbaty z miodem, a i tak po godzinie byłam już niesamowicie głodna i wyczerpana energetycznie — po prostu nie są to lekkie i łatwe rzeczy" — stwierdziła.

Sonia Bohosiewicz w trakcie rozmowy opowiedziała także, że z byłym mężem ma obecnie bardzo dobre przyjacielskie relacje i nie ukrywa, że bardzo się wspierają.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości