Sprzeczka o imię syna Michała Wiśniewskiego. Żona gwiazdora zabrała głos

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska wyjaśniła znaczenie imienia synka
Źródło: MWMEDIA
Od porodu szóstego potomka Michała Wiśniewskiego minął miesiąc, a fani gwiazdora wciąż nie mogą ukryć zdziwienia w związku z oryginalnym imieniem, jakie zakochani nadali synkowi. Jedna z wielbicielek pary zdecydowała się dociec skąd pomysł na imię pociechy. Na odpowiedź Poli Wiśniewskiej nie musiała długo czekać.

16 maja Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Od kiedy artysta wraz ze swoją partnerką Polą Wiśniewską ogłosili, że spodziewają się potomka, fani zastanawiali się jakie oryginalne imię dla swojej pociechy wybiorą. Zakochani nie zawiedli i wspięli się na wyżyny kreatywności, nazywając chłopca Noël Cloé.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola Wiśniewska odpowiedziała fance

Wybór oryginalnych imion dla pociech, to już u Michała Wiśniewskiego tradycja. Dzieci gwiazdora nazywają się kolejno: Xavier Michał, Fabienne Marta, Vivienne Vienna i Etiennette Anna. Pierwszy potomek muzyka z Polą Wiśniewską otrzymał imiona Falco Amadeus. Urodzony miesiąc temu Noel również może pochwalić się egzotycznie brzmiącym imieniem.

Fani Wiśniewskich wciąż zachodzą w głowę, co oznacza imię niedawno urodzonego synka. Jedna z wielbicielek postanowiła zaspokoić swoją ciekawość i zapytała w umieszczonym komentarzu wprost o jego znaczenie.

"Nic mi do tego jakie imię daliście Waszemu synowi, jednakże zastanawia mnie fakt, czy wiecie, że Noel to z języka francuskiego to Święta Bożego Narodzenia? Trochę zaskakujące "imię", Pani Polo. Proszę mnie nie zjeść za ten komentarz! Najzwyczajniej w świecie nie rozumiem, skąd taki pomysł. A skoro dzielicie się tym publicznie, to wiadome" - napisała wyraźnie zaciekawiona fanka.

Na odpowiedź Poli Wiśniewskiej nie trzeba było długo czekać. Żona Michała Wiśniewskiego odpowiadając na nurtujące fankę pytanie, nie kryła swojego zdziwienia społecznym zaciekawieniem imieniem pociechy.

"Imię Noel oznacza Święta Bożego Narodzenia lub "urodzony w Boże Narodzenie" lub po prostu "narodzony". Z kolei imię Julia oznacza różę, piękny kwiat, kobietę z rodu Julii. Imię Adam wywodzi się od hebrajskiego słowa oznaczającego "czerwony" lub od słowa o znaczeniu "ziemia", "rola". W Biblii słowo "adam" używane jest w znaczeniu "człowiek" [...] Mogłabym tak wymieniać znaczenia imion wszystkich moich dzieci, tylko po co? Każde imię coś oznacza, więc nie rozumiem, dlaczego takie poruszenie wywołuje znaczenie imienia Noel" - odpisała.

Pola Wiśniewska odpowiedziała zaciekawionej fance
Pola Wiśniewska odpowiedziała zaciekawionej fance
Źródło: Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie synka

Pola Wiśniewska po porodzie wróciła prosto do domu. Małżonka Michała Wiśniewskiego obchodziła urodziny w zupełnie nowej sytuacji, mając przy sobie niedawno narodzonego synka. Okazało się, że poród nie był łatwy. Michał Wiśniewski pojawił się na jednym z wydarzeń branżowych, gdzie podczas konferencji prasowej opowiedział o przebiegu porodu.

"Polcia czuje się dobrze, to był wbrew pozorom bardzo trudny poród dla niej. Ona ma to porównanie, bo to jest jej szósty poród. Mogę powiedzieć, że teraz czuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że za dwa dni wyjdzie do domu" - powiedział.

Michał Wiśniewski poinformował również, że jego małżonka zdecydowała się urodzić siłami natury.

"Bardzo silna matka i bardzo silna kobieta. Myślę, że Marta i Ania były bardzo silne. Zresztą jak każda matka" - dodał.

Pola Wiśniewska niedługo po powrocie do domu opublikowała pierwsze zdjęcia swojego potomka podczas odpoczynku. Na jednym z nich widoczna jest jedynie rączka dziecka, a na drugim - tył głowy noworodka. Pola pochwaliła się również reakcją starszego syna, Falco Amadeusa Wiśniewskiego, na nowego członka rodziny.

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska pokazała syna
Pola Wiśniewska
Źródło: Instagram @wisniewska_pola/@m_wisniewski1972

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości