Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski na premierze 4. sezonu "Sukcesji"

Autor:
Norbert
Żyła
Paulina Krupińska i Damian Michałowski

Damian Michałowski podzielił się zdjęciami z amerykańskiej premiery nowego sezonu serialu "Sukcesja", gdzie zagościł u boku Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Para prowadzących "Dzień Dobry TVN" zapozowała u boku najbardziej znanych aktorów z serii. Przy okazji Damian Michałowski podzielił się sekretem z afterparty, jakie odbyło się po evencie.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski są jedną z najbardziej lubianych par prowadzących "Dzień Dobry TVN". Energiczna para prezenterów prowadzi poranne pasmo od marca 2020 roku i od tamtej pory zjednuje sobie sympatię widzów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Damian Michałowski i Paulina Krupińska-Karpiel na premierze nowego sezonu "Sukcesji"

Paulina Krupińska-Karpiel wraz z Damianem Michałowskim przebywają obecnie w Nowym Jorku. Para prowadzących "Dzień Dobry TVN" niedawno zagościła podczas premiery nowego sezonu serialu "Sukcesja". W związku ze wspomnianym wydarzeniem prezenter dodał post na swoje konto na Instagramie, w którym nie kryje swojej ekscytacji premierą nowego sezonu serialu. Nie zabrakło również zdjęć z aktorami znanymi z produkcji. Do fotografii w towarzystwie Damiana Michałowskiego i Pauliny Krupińskiej-Karpiel zapozowali m.in. Brian Cox, Sarah Snook czy Nicholas Braun.

"Co za wieczór, wystarczy popatrzeć na moją minę na zdjęciu z serialowym Loganem. Spotkać aktorów, producentów i ludzi związanych z tym serialem, tuż po światowej premierze ostatniego sezonu - coś magicznego. Ich serdeczność jest niesamowita. Pierwszy odcinek wyrywa z butów. Żarty, temperatura, dramaturgia i zwroty akcji - jest tam wszystko. Dzięki HBO MAX Polska za zaproszenie na tę premierę" - napisał Damian Michałowski.

Przy okazji prowadzący "Dzień Dobry TVN" uchylił rąbka tajemnicy na temat afterparty, które odbyło się po evencie.

"Z ciekawostek: po seansie było afterparty, na którym serwowano koktajl „f*ck of”, czyli prawdopodobnie najczęściej wykorzystywane stwierdzenie w tym serialu. Nowy sezon oczywiście do zobaczenia w HBO Max od 27 marca. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków!" - napisał prezenter.

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski relacjonują zwiedzanie Nowego Jorku

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski po oficjalnej premierze nowego sezonu serialu "Sukcesja" oraz nagranych wywiadach z aktorami serialu, wybrali się na zwiedzanie Nowego Jorku. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" swoją wyprawę zrelacjonowali na kontach w mediach społecznościowych.

Na dodanych przez prezenterów zdjęciach możemy zobaczyć najciekawsze turystyczne miejsca Nowego Jorku m.in. Empire State Building czy Brooklyn Bridge. Pod fotografią na jednym z najsłynniejszych mostów na świecie Paulina Krupińska-Karpiel dodała komentarz, w którym nie kryje swojej ekscytacji miastem, które nigdy nie śpi. Jak wspomina wraz z Damianem Michałowskich przeszli już wiele tysięcy kroków, a sam Nowy Jork zrobił na niej ogromne wrażenie.

"Nowy York jest jeszcze fajniejszy, niż sobie wyobrażałam. Mamy godz 15:40 a zrobiliśmy już 32 tys. kroków. Tu jest wszystko, co możecie sobie wymyślić, a nawet więcej" - napisała pod jednym z dodanych zdjęć.

"Nowy York to miasto, które się nie zatrzymuje" - podsumowała Paulina Krupińska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości