Suri Cruise skończyła 18 lat! Jak obecnie wygląda córka Toma Cruise'a i Katie Holmes?

Katie Holmes i Tom Cruise
Katie Holmes i Tom Cruise
Źródło: Getty Images North America
Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes skończyła kilka dni temu 18 lat. Suri Cruise nieśmiało wkracza w show-biznes i z roku na rok robi się coraz bardziej podobna do swojej sławnej mamy. Ostatnio do sieci trafiły nowe zdjęcia nastolatki.

Suri Cruise od najmłodszych lat jest w centrum zainteresowania mediów. Wszystko ze względu na jej sławnych rodziców: Katie Holmes i Toma Cruise'a. Związek pary się rozpadł. Celebryci rozstali się w bolesnych okolicznościach i przez długi czas walczyli ze sobą w sądzie. W całą sytuację był zamieszany Kościół scjentologiczny, do którego należy Tom Cruise. Z tego właśnie względu Suri Cruise od dawna nie ma kontaktu z ojcem.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

100430304_PMJP_KADZIEWICZ_CORKA
Łukasz Kadziewicz o wychowywaniu córki
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak wygląda 18-letnia córka Toma Cruise'a i Katie Holmes?

18 kwietnia 2024 roku Suri Cruise skończyła 18 lat. Katie Holmes udzieliła wywiadu magazynowi "Glamour" i przyznała, że stara się chronić prywatność swojej córki, która od dziecka dorastała pod stałym nadzorem fotoreporterów. Jest to jednak dla niej coraz trudniejsze.

Nastolatka nieśmiałym krokiem zaczyna iść śladami swoich sławnych rodziców i niedawno zadebiutowała w pierwszym filmie. Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a zaśpiewała w produkcji "Rare Objects", którą wyreżyserowała jej mama. Aktorka podkreśliła, że jej córka jest niezwykłą osobą i jest wdzięczna losowi za to, że może być jej mamą.

Nie da się ukryć, że Suri Cruise, mając takie geny, na pewno odziedziczyła po rodzicach niesłychany talent i wrażliwość na sztukę. 18-latka wizualnie robi się z roku na rok coraz bardziej podobna do swojej mamy, a zagraniczne media wieszczą jej wielką karierę. Niedawno w sieci pojawiły się nowe zdjęcia córki Katie Holmes i Toma Cruise'a.

Suri Cruise nie utrzymuje kontaktu z ojcem

Tom Cruise nie ma wizerunku perfekcyjnego ojca. Słynny aktor zaczął tracić kontakt ze swoją córką Suri Cruise stopniowo po rozwodzie z Katie Holmes, a ich relacja do dziś nie została należycie odbudowana. Niedawno zagraniczna prasa informowała, że 18-latka od bardzo dawna nie jest już częścią życia swojego sławnego ojca. Tom Cruise oraz Suri Cruise nie rozmawiają od dłuższego czasu.

W 2012 roku Tom Cruise, podczas rozprawy sądowej przeciwko Bauer Media, przyznał, że Kościół scjentologiczny odegrał olbrzymią rolę w jego kontaktach z córką. To właśnie między innymi przez przynależność aktora do tej wspólnoty Katie Holmes ograniczyła mu kontakty z dzieckiem. Podczas rozprawy przyznał, że jego była żona zakończyła ich związek "w celu ochrony Suri przez scjentologią".

Świetną relację z córką ma natomiast Katie Holmes. Aktorka w ostatnim wywiadzie przyznała, że zawsze prosi ją o wkład w jej filmy: recenzuje je lub użycza swojego głosu do nagrań ścieżki dźwiękowej. Prywatnie obie traktują siebie niczym przyjaciółki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości