Andrzej Rosiewicz trafił do szpitala. Przeszedł wielogodzinną operację. Czuwała przy nim żona

Andrzej Rosiewicz
Andrzej Rosiewicz
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Rosiewicz to wybitny polski artysta, który ma na swoim koncie takie przeboje jak "Najwięcej witaminy" oraz "Czy czuje pani cha-chę". 79-letni gwiazdor przeszedł operację. Po zabiegu odpoczywa w domu i jest pod opieką ukochanej żony. Andrzej Rosiewicz opowiedział, dlaczego trafił do szpitala i zdradził, jak się teraz czuje.

Andrzej Rosiewicz od 1978 roku jest artystą solowym. Wcześniej udzielał się w różnych zespołach. Należał do m.in. Zespołu Pieśni i Tańca "Dzieci Warszawy". Popularność przyniosły mu przeboje "Chłopcy radarowcy" oraz "Czterdzieści lat minęło..." z czołówki serialu "Czterdziestolatek". Od 1997 roku jest mężem Iwony Rosiewicz, z którą ma syna Jędrzeja oraz bliźniaki – Irenę i Adama.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

100430304_PMJP_KADZIEWICZ_CORKA
Łukasz Kadziewicz o wychowywaniu córki
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Andrzej Rosiewicz trafił do szpitala. Przeszedł operację

Serwis ShowNews.pl dowiedział się o tym, że Andrzej Rosiewicz przeszedł wielogodzinną operację. Artysta zdradził, że miał wymieniane biodro.

"Krótko mówiąc, zamontowali mi szwajcarską panewkę wartą 27 tysięcy złotych, ja nazywam ją klamką, która otwiera mi drogę do kolejnych popisów na scenie, ale już w lepszej formie" – powiedział żartobliwie w rozmowie z ShowNews.pl.

Piosenkarz przechodzi rekonwalescencję w domowym zaciszu. Operacja Andrzeja Rosiewicza odbyła się w szpitalu MSWiA na Wołoskiej w Warszawie, na miejsce zawiozła go ukochana żona – Iwona Rosiewicz. Gwiazdor estrady po wybudzeniu z narkozy był w doskonałym nastroju.

"Jadąc w windzie, na leżąco, poprosiłem jedną panią o uśmiech dla pacjenta i nie nie było problemu. Ja jestem w pracy całe życie, a żarty są najlepszym lekarstwem" – dodał.

ShowNews dowiedział się, że Andrzej Rosiewicz po pobycie w szpitalu do domu wracał karetką pogotowia. Pielęgniarze na jego widok natychmiast zaczęli żartować, że "są jak chłopcy radarowcy" i zapewnili go, że szybko i komfortowo dowiozą go do domu.

"W 20 minut, na sygnale byliśmy na miejscu. Potem ostrożnie przetransportowali mnie do sypialni i ładnie się pożegnali. Całkiem sympatyczni ludzie" – podsumował artysta.

Andrzej Rosiewicz nagrał z lekarkami teledysk do "Czy czuje pani cza-czę"

W tej samej rozmowie o operacji Andrzej Rosiewicz opowiedział o tym, co udało mu się zrobić zawodowo. Przed zabiegiem nagrał teledysk do nowej wersji piosenki "Czy czuje pani cza-czę" z udziałem lekarek-seniorek z Bygdoszczy. Razem tańczyli cha-chę! Na pomysł takiego projektu wpadła Anita Nowicka, która zachęciła koleżanki lekarki i zaprosiła chór, który śpiewał razem z Andrzejem Rosiewiczem.

"Powiedziałem Anicie, że teraz to mogę tworzyć chór pacjentów, albo lepiej kabaret a ona… całkiem na poważnie zadzwoniła do mnie z propozycją zrobienia kabaretu lekarskiego. Startujemy już za kilka tygodni, bo czuję, że mam już formę olimpijską" – zdradził Andrzej Rosiewicz.

Anita Nowicka jest znana z programu "Sanatorium miłości". To ona jest pomysłodawczynią nowej wersji znanego przeboju.

"Zaprosiłam do nagrań lekarki seniorki, których kompletnie nie znałam, a one nie tańczyły nigdy cza-czy. Miały obawy, czy dadzą sobie radę na parkiecie i do tego z gwiazdą, ale jak to lekarki – dzielne i zawzięte, ćwiczyły dwa dni nieznany im układ choreograficzny i wykonały zadanie! Wiek jest tylko liczbą, a pozytywne nastawienie do nowych wyzwań może dać świetne rezultaty, to pokazujmy pacjentom" - wyznała.

Klip powstał we wnętrzach Pałacu w Runowie, niedaleko Bydgoszczy. Zobaczcie wideo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości