Światowy sukces Julii Wieniawy. Na "Times Square" można posłuchać jej utworu

Autor:
Martyna
Mikołajczyk

Swoją drugą pasję nagłośniła stosunkowo niedawno, a już święci międzynarodowe triumfy. Julia Wieniawa udowadnia, że ciężką pracą i odpowiednim wykorzystaniem talentu można osiągać niemożliwe. Wokalistka pochwaliła się reklamą swojej piosenki na "Times Square"!

Zaledwie 24-letnia gwiazda ma już na koncie szaloną liczbę sukcesów. O talencie aktorskim Julii Wieniawy wiadomo było już od dawna. Kiedy okazało się, że jej koncerty przyciągają nie mniejsze grono entuzjastów, fani pokochali artystkę jeszcze mocniej. Dziś pod informacją o kolejnym dokonaniu sypie się ogrom gratulacji.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Julia Wieniawa - kariera

Julia Wieniawa jest nie tylko aktorką i piosenkarką. Sama tworzy teksty, komponuje i odnajduje się w świecie biznesu. Po raz pierwszy szerszej publiczności zaprezentowała się jako Paula, dziewczyna Kuby z serialowej rodzinki Boskich. Jej kariera aktorska zaczęła się jednak na deskach Teatru Muzycznego "Roma" w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Jako dziecko była też związana z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego.

Po serialowym sukcesie role dla Julii Wieniawy przychodziły jedna po drugiej. Wśród nich również te większe, między innymi w filmach "Jak pokochałam gangstera", "Kobieta sukcesu" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Sukcesy muzyczne Julii Wieniawy. Czy reklama na "Times Square" to przełom w jej karierze?

Pierwszy singiel Julia Wieniawa wydała już w 2015 roku. Po kolejnych pojedynczych sukcesach, w 2022 roku oddała fanom pierwszy pełny album studyjny "Omamy" i otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Na wieść o kolejnym niebywałym, międzynarodowym sukcesie artystki, fani dosłownie oszaleli. Na Instagramie Julia Wieniawa zamieściła emocjonalny wpis z krótkim filmikiem z Times Square. Na jednym z telebimów, w najważniejszym miejscu dla światowej reklamy, znalazł się klip promujący "What’s your feeling".

Wokalistka dodała krótkie: "jeżeli komuś mnie jeszcze na mieście za mało, to zapraszamy wraz z @mentxxl na Times Square oraz do posłuchania naszego utworu 'What’s your feeling'".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości