Oliwia Ścierczak z "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Oliwia Ścierczak

Oliwia Ścierczak to jedna z uczestniczek nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Oliwia Ścierczak wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. Czy odnajdzie w programie "True Love" prawdziwą miłość?

Oliwia Ścierczak z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Oliwia Ścierczak ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Z wykształcenia jest prawniczką, ale zawodowo zajmuje się rozpisywaniem diet i planów treningowych. W wolnych chwilach uwielbia gotować i piec, zwłaszcza dla przyjaciół i rodziny. Jej ogromną pasją jest sport – z sukcesami trenowała biegi długodystansowe i sporty sylwetkowe. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"40 kontra 20" - wywiady z uczestnikami

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłośćcozatydzien.tvn.pl
wideo 2/11

Oliwia Ścierczak z "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Oliwia Ścierczak jest duszą towarzystwa i najlepiej odnajduje się w otoczeniu ludzi. W przyjaźni jest oddana, zawsze wysłucha i doradzi w trudnych sytuacjach. Mówi, że brakuje jej asertywności – często przedkłada dobro innych nad swoje. Jest uparta i niecierpliwa, często najpierw działa, a później myśli o konsekwencjach. Jest typową romantyczką, urzekają ją mężczyźni, którzy bezinteresownie i spontanicznie obdarowują ją kwiatami, uwielbia romantyczne randki.

Oliwia Ścierczak singielką jest od czterech lat, a dotychczasowe związki kończyły się bolesnymi zawodami miłosnymi. Ostatni partner bardzo ją zranił, gdy okazało się, że szuka tylko przygody, w dodatku nie tylko z nią. Jeszcze niedawno przelotne romanse były dla niej normalnością, jednak teraz poczuła, że czas znaleźć kogoś bliskiego i wkroczyć w poważną relację. Chciałaby być dla kogoś księżniczką.

Oliwia Ścierczak z "True Love"
Oliwia Ścierczak z "True Love" Oliwia Ścierczak z "True Love" Źródło: Mat. prasowe

Oliwia Ścierczak z "True Love"  – Instagram

Oliwia Ścierczak jest obecna w mediach społecznościowych. Prowadzi prywatne konto na Instagramie. Jej nick to @chocolate_czak.

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości