To definitywny koniec! Sylwia Grzeszczak i Liber rozwodzą się

Sylwia Grzeszczak i Liber
Sylwia Grzeszczak i Liber rozwodzą się
Źródło: MWMEDIA
Piosenkarka Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli raper znany jako Liber podjęli decyzję o rozstaniu. Para była w związku małżeńskim dziewięć lat i doczekała się córeczki Bogny.

Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili koniec małżeństwa. Plotki o ich rozstaniu stały się ostatnio tematem gorącej dyskusji w świecie polskiego show-biznesu. Para, która była związana ze sobą także w życiu zawodowym, postanowiła podzielić się oficjalną informacją o rozstaniu za pośrednictwem Instagrama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TOPMODEL_KRUPA_MILOSC
"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sylwia Grzeszczak i Liber rozwodzą się

Po dziewięciu latach małżeństwa, Sylwia Grzeszczak i Liber podjęli trudną decyzję o rozstaniu. Mimo to postanowili podkreślić, że ta zmiana nie wpłynie negatywnie na ich karierę artystyczną. Nadal będą występować na scenie i tworzyć muzykę jako artyści. Co więcej, zobowiązali się do utrzymania dobrych relacji i do bycia wzorem dla swojej córki Bogny. Oświadczenie pary opublikowane na Instagramie brzmiało:

"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu. Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie!"

Rozstanie znanej pary wywołało mieszane emocje wśród ich fanów i stało się tematem wielu komentarzy w mediach społecznościowych. Jednak Sylwia Grzeszczak i Liber postanowili zachować godność i skoncentrować się na życiu zawodowym oraz rodzinnym, by nadal być dobrym przykładem dla swojej córki. Obecnie komentarze pod ich postem są wyłączone.

Sylwia Grzeszczak i Liber - historia związku

Historia tej pary rozpoczęła się 13 lat temu, kiedy Sylwia Grzeszczak stawiała pierwsze kroki w show-biznesie i przyszła na casting do zespołu Ascetoholix, gdzie po raz pierwszy spotkała swojego przyszłego męża, Libera. Ich wspólna pasja do muzyki szybko zjednała ich serca, a wspólne piosenki cieszyły się dużą popularnością wśród fanów. Jednak przez wiele lat para nie ujawniała publicznie swojego związku, aż do 2013 roku, kiedy stanęli na ślubnym kobiercu. Niemal rok po ślubie na świat przyszła ich córka Bogna, która w tym roku skończy 8 lat.

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli Liber
Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli Liber
Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli Liber
Źródło: MWMEDIA

Sylwia Grzeszczak i Liber od samego początku starali się chronić życie prywatne. Kiedy do sieci wyciekła informacja o ślubie, piosenkarka powiedziała w mediach:

"Ślub jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości".

Pojawiły się też pogłoski, że przez jakiś czas małżonkowie przeżywali kryzys.

 "Bolą mnie plotki dotyczące mojej prywatności i nie ma co udawać, że jest inaczej. Nieraz czytałam o tym, że moje małżeństwo się rozpada, że nie szanujemy się z mężem, że w naszej relacji są osoby trzecie. I chociaż tego typu artykuły nie ranią mnie już tak, jak jeszcze kilka lat temu, to wiem, że za ich wymyślaniem ktoś stoi. Że "życzliwymi" informatorami dziennikarzy są osoby z mojego otoczenia. Ale ja nie sprzedaję prywatności, nie zależy mi na tym i nigdy nie będzie" - komentowała to w jednym z wywiadów piosenkarka. 

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli raper znany jako Liber
Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli Liber
Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, czyli raper znany jako Liber
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości