Sylwia Peretti w emocjonalnym wpisie do tragicznie zmarłego syna. "Nauczyłam się krzyczeć ciszą..."

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Peretti opublikowała w sieci przejmujący wpis skierowany do swojego tragicznie zmarłego syna. Gwiazda nie ukrywa, że mimo iż od smutnego wydarzenia minęło kilka miesięcy, to nadal ciężko jej się pogodzić ze śmiercią jedynego dziecka.

W ubiegłym roku Sylwia Peretti, znana z programu "Królowe życia", doświadczyła niewyobrażalnej tragedii. Jej jedyny syn zginął w wypadku samochodowym. Gwiazda nie kryje swojego bólu. Niedawne święta były dla niej pierwszymi bez obecności jej pierworodnego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Sylwia Peretti zwróciła się do zmarłego syna

Sylwia Peretti kilka miesięcy po tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego zginął 24-letni Patryk — jej jedyny syn umieściła emocjonalny post. W dołączonym do niego nagraniu gwiazda pokazała obserwatorom kilka czarno-białych ujęć, na których widać ją siedzącą samotnie na drewnianej huśtawce na plaży. W jednym z momentów nagrania uczestniczka "Królowych życia" złożyła dłonie w kształt serca i wyciągnęła je ku niebu.

"Czasem ludziom zdarza się miłość nie z tego świata... Naprawdę, nie z tego świata... Otulasz mnie ramionami promieni, wiem, że tam jesteś i czekasz na mnie. Nauczyłam się krzyczeć ciszą i płakać uśmiechem. Cisza zabija nawet moje myśli... Nie jest nieobecnością dźwięku, jest dźwiękiem o wielkiej mocy i sile. Nikt kto jej nie zaznał, nie zrozumie, jak głośno jest w ciszy i jak cicho może być w tłumie" - napisała.

Sylwia Peretti do swojego wideo dołączyła fragment poruszającego utworu grupy Cztery Pory Miłowania, zatytułowany "Kilka słówek o tęsknieniu".

Sylwia Peretti o pierwszych świętach bez syna i żałobie

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Sylwia Peretti, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie emocjonalnym wpisem dotyczącym pierwszych świąt, które spędziła bez swojego syna. Patryk Peretti miał zwyczaj przebierania się za świętego Mikołaja i obdarowywania prezentami dzieci z domu dziecka.

"Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju" - czytamy we wspisie umieszczonym przez gwiazdę.

W swoim poście Sylwia Peretti zwróciła się również bezpośrednio do swojego syna, obiecując, że będzie kontynuować jego dzieło. Mimo braku odpowiedzi na pytanie zdecydowała się nie zawieść tych, którzy na niego czekają, dzieląc się dobrem w jego imieniu.

"Mam w głowie pytanie: synek, jak mam to zrobić bez ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od istot, które tak bardzo na ciebie czekają… Nie zawiodę ich, jesteśmy jednością" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości