Gwiazdy na ślubie Karoliny Pisarek. Klaudia El Dursi w błyszczącej stylizacji

Karolina Pisarek wzięła ślub
Karolina Pisarek wzięła ślub
Źródło: MWMEDIA
Po miesiącach żmudnych przygotowań Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w folwarku niedaleko Warszawy. Na ceremonii nie mogło zabraknąć gwiazd. Kto przybył na ślub Karoliny Pisarek?

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub. Para powiedziała sobie "tak" w Folwarku Łochów, oddalonym o ok. 80 km od Warszawy. Bogato zdobione wnętrza, kwartet smyczkowy i plejada gwiazd — tego nie mogło zabraknąć na długo wyczekiwanym ślubie gwiazdy "Top Model". Karolina Pisarek postanowiła nie ukrywać faktu zbliżającego się zamążpójścia. Przygotowania do ważnego dnia relacjonowano w cyklu "Dzień Dobry TVN" - "Pisarek mówi tak". Mimo to data ślubu długo owiana była tajemnicą. Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się 10 czerwca.

Gwiazdy na ślubie Karoliny Pisarek

W rozmowie z serwisem Plotek Karolina Pisarek wyznała, że poprosiła swoich gości o dostosowanie strojów do motywu przewodniego imprezy. Gwiazdy postawiły więc na wszelkie odcienie różu. Klaudia El Dursi wyróżniała się z tłumu. Jej błyszcząca kreacja bez rękawów prezentowała się znakomicie. Błyszczący look wybrała również makijażystka Magdalena Pieczonka. Ponadto na wydarzeniu pojawili się Marcin Dubiel oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - FitLoversi.

Klaudia El Dursi na ślubie Karoliny Pisarek
Klaudia El Dursi na ślubie Karoliny Pisarek
Klaudia El Dursi na ślubie Karoliny Pisarek
Źródło: Instagram @klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi i Magdalena Pieczonka na ślubie Karoliny Pisarek
Klaudia El Dursi i Magdalena Pieczonka na ślubie Karoliny Pisarek
Klaudia El Dursi i Magdalena Pieczonka na ślubie Karoliny Pisarek
Źródło: Instagram @magdapieczonkamakeup

Karolina Pisarek - suknia ślubna, wystrój

Tego dnia Karolina Pisarek od rana przygotowywała się do wymarzonej uroczystości. Modelka wybrała trzy suknie: na ceremonię, do tańca oraz taką "na wszelki wypadek". Karolina Pisarek postawiła na naturalny makijaż i rozpuszczoną, lekko falowaną fryzurę. Suknia ślubna "na ceremonię" miała lekko drapowane, bufiaste rękawy, głęboki dekolt i długi tren, który modelka eksponowała na zdjęciach. Poniżej zobaczycie, jak prezentowała się wraz z mężem chwilę po ślubie. Para powiedziała sobie "tak" otoczona bogato zdobionym kwietnym korytarzem, który przygotowany został na zewnątrz.

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub
Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub
Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub
Źródło: Instagram @magdapieczonkamakeup
Karolina Pisarek przygotowuje się do ślubu
Karolina Pisarek przygotowuje się do ślubu
Karolina Pisarek przygotowuje się do ślubu
Źródło: MWMEDIA
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości