Sylwia Szostak pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Komentarz jej męża bawi do łez

Mąż Sylwii Szostak zareagował na odważne zdjęcie żony
Mąż Sylwii Szostak zareagował na odważne zdjęcie żony
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Szostak jest popularną trenerką fitness, która aktywnie działa w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia, na których wyeksponowane są rezultaty jej ciężkiej pracy. Pod jedną z ostatnich gorących fotografii pojawił się komentarz jej męża Akopa Szostaka.

Sylwia i Akop Szostakowie są nie tylko sportowcami, ale także influencerami. Ich profile na Instagramie cieszą się ogromną popularnością. Para nie tylko chwiali się owocami swojej pracy, ale publikuje też zabawne nagrania z prywatnego życia. Akop Szostak jest zawodnikiem MMA i trenerem personalnym pochodzącym z Białorusi. W wieku 8 lat przeniósł się do Polski, a swoją miłość do ciężarów zawdzięcza oglądaniu Arnolda Schwarzeneggera.

Sylwia Szostak w bikini. Reakcja męża bezcenna

Sylwia Szostak może być dumna z tego, co wypracowała. I na pewno jest. Trenerka publikuje liczne zdjęcia i nagrania, na których eksponuje umięśnioną sylwetkę. Równie dumny z pracy żony jest zapewne Akop Szostak. Mężczyzna zresztą nie zamierza ukrywać faktu, że żona bardzo mu się podoba. Niedawno Sylwia Szostak opublikowała zdjęcie w bikini i butach na wysokich obcasach. Dodała do niego motywujący opis:

"Twoje ciało słyszy wszystko, co mówi Twój umysł" - napisała.

Na reakcję męża nie trzeba było długo czekać. Akop Szostak nie zamierzał gryźć się w język i otwarcie przyznał, co sądzi o nowym wpisie żony:

"Byłem niegrzeczny. Zasługuję na karę" - zasugerował zalotnie zawodnik MMA.

Po publikowanych treściach widać, że małżonkowie wciąż bardzo się kochają, a ogień pomiędzy nimi nie przygasł.

Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Sylwia Szostak - kim jest? Zawód, kariera

Sylwia Szostak urodziła się w 1986 roku w Warszawie. Od małego kochała sport, przez wiele lat była cheerleaderką, a jej grupa zdobywała liczne nagrody. Na chwilę zrezygnowała ze sportu, by zostać fotomodelką. Współpracowała z popularnymi markami, w tym m.in. Bruno Banani, Axe czy Plny Lala. Powróciła jednak do poprzedniej pasji, tym razem zakochując się w siłowni. Została trenerką personalną, a w 2015 roku wypuściła pierwszy autorski program treningowy. Podczas jednego ze szkoleń trenerka poznała Akopa Szostaka, z którym w 2015 roku wzięła ślub. Widzowie mogą kojarzyć Sylwię Szostak ze szklanego ekranu. Influencerka wzięła udział w show "Agent - Gwiazdy", a także wraz z Akopem Szostakiem prowadziła program "Życie nabiera smaku", emitowany na antenie TVN Meteo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości