Edyta Pazura miała problemy z lokalem. Musiała szybko interweniować

Autor:
Dominika
Kowalewska
Edyta Pazura musiała znaleźć inny lokal do pracy

Edyta Pazura przechodzi trudny czas. Jakiś czas temu doszło do incydentu, w którego konsekwencji żona Cezarego Pazury musi przetrwać upalne lato z nogą w gipsie. Teraz Edyta Pazura poinformowała o problemach z lokalem, w którym miał znajdować się sklep stacjonarny jej marki.

Edyta Pazura i Cezary Pazura tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poznali się przypadkiem 15 lat temu i od tamtej pory ich miłość nieustannie rozkwita. Para dzieli się z internautami swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oboje są bardzo aktywni na swoich instagramowych profilach, które umożliwiają im bycie w stałym kontakcie z fanami.

Edyta Pazura musiała zmienić miejsce pracy

Kiedy dzieje się coś złego, obserwatorzy szybko się o tym przekonują. Tym razem Edyta Pazura poinformowała o przykrym incydencie, do którego doszło w pierwszym sklepie stacjonarnym jej marki. Lokal przegrał walkę z siłami natury i został zalany.

Bardzo dużo planów wiązałam z tym miejscem, a dzisiaj po niespełna dwóch miesiącach musiałam rozwiązać umowę, bo lokal zalało. Coś mam ostatnio pod górę

Okoliczności zmusiły bizneswoman do wyruszenia na poszukiwanie nowego miejsca dla jej biznesu. Edyta Pazura przyznała, że ostatnio ma pod górkę. Jakiś czas temu, podczas urodzin jej męża Cezarego Pazury, doszło do wypadku, w którego skutek organizatorka imprezy musiała mieć założony gips na nodze.

Mimo to stara się myśleć pozytywnie: "Po nocy zawsze wstaje dzień" - dodała, po czym jakiś czas później przekazała radosną nowinę. Edyta Pazura znalazła nowy lokal!

Edyta Pazura musiała znaleźć inny lokal do pracy Źródło: Instagram @edyta_pazura/https://www.instagram.com/edyta_pazura/
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Edyta Pazura - kariera, zawód

Edyta Pazura jest trzecią żoną aktora Cezarego Pazury. Para poznała się w pociągu, kiedy kobieta miała zaledwie 19 lat - jest młodsza od partnera o 26 lat. Pobrali się dwa lata po pierwszym spotkaniu.

Edyta Pazura studiowała dziennikarstwo w Krakowie. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym uczestnictwo w finale konkursu Miss Polski. Aktualnie Edyta Pazura jest menedżerką swojego męża oraz dba o swój autorski biznes - markę biżuterii "Sky&Co" oraz markę ubrań "Sky&Soul".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości