Wojciech Szczęsny zdementował krzywdzącą plotkę. "Naprawdę tracisz wiarę w ludzi"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Wojciech Szczęsny o pierwszej randce z Mariną i plotkach o dziecku

Wojciech Szczęsny udzielił wywiadu, w którym zdradził, jak wyglądała jego pierwsza randka z Mariną. Piłkarz przypomniał sobie swoje obawy przed spotkaniem z piosenkarką. Przeżywał wtedy trudny okres w życiu. Sportowiec odniósł się również do plotek, mówiących o tym, że ma nieślubne dziecko. Nie ukrywał rozczarowania postawą ludzi. Sprawdźcie, jak to skomentował.

Wojciech Szczęsny jest w związku małżeńskim z Mariną Łuczenko-Szczęsną od 2016 roku. Ich wesele odbyło się w Atenach. Na romantycznej uroczystości zaśpiewał nawet James Arthur. 30 czerwca 2018 na świat przyszedł syn pary. Liam jest ich jedynym dzieckiem i oczkiem w głowie. Małżeństwo stara się o to, by nie pokazywać jego twarzy w mediach społecznościowych. Zazwyczaj maluch pozuje do zdjęć tyłem. Sprawdźcie, jak randkowali kiedyś jego rodzice.

Wojciech Szczęsny o pierwszej randce z Mariną. Wspomina trudny moment w życiu

Piłkarz zdecydował się na wywiad w programie "Mój pierwszy raz", który można obejrzeć na Kanale Sportowym w serwisie YouTube. Wojciech Szczęsny opowiedział o sportowej karierze, ale w rozmowie z nim nie zabrakło prywatnych wątków. Jednym z nich była jego pierwsza randka z Mariną.

Jak już byliśmy małżeństwem, żona mi powiedziała: "A wiesz, co mi się podobało na pierwszej randce? Że taki pewny byłeś"

Bramkarz przyznał, że obawiał się tego, jak Marina go oceni, ponieważ przeżywał wtedy trudny moment związany z rozstaniem z jego wieloletnią partnerką. Jednak Wojciech Szczęsny zmobilizował się i postarał o względy pięknej wokalistki. Teraz nie żałuje tego, że zaryzykował.

"I to zmieniło moje życie, bo dzięki temu jestem szczęśliwym mężem, szczęśliwym ojcem… Gdybym wyszedł na tę randkę, tak jak pamiętam siebie w tym momencie, to dzisiaj inaczej wyglądałoby moje życie" – podsumował.

Robert Lewandowski o piłce. Czy boi się starcia z Messim?
Robert Lewandowski o piłce. Czy boi się starcia z Messim? Źródło: "Co za Tydzień"

Wojciech Szczęsny ma nieślubne dziecko? Piłkarz odpowiada na plotki

W tym samym wywiadzie Wojciech Szczęsny został zapytany o najgłupszą rzecz, którą o sobie usłyszał. Piłkarz bez wahania wskazał jedną krzywdzącą plotkę.

"Ktoś, kto jest w tym studiu, napisał na Twitterze, kiedy grałem słabo w piłkę na początku tego sezonu, że wie, czemu Wojtkowi tak słabo idzie - bo ma problemy w życiu prywatnym [...] Okazało się, że mam drugie dziecko, ale już pozamałżeńskie [...] Nawet ja o tym nie wiedziałem, a już się tym przejąłem" - zaczął.

Ukochany Mariny Łuczenko-Szczęsnej dodał, że jest pod wrażeniem tego, jak kreatywni bywają internauci. Jednak po chwili przestał się uśmiechać i stwierdził, że jest bardzo rozczarowany taką postawą.

Jak coś ci źle idzie, to ludzie lubią dorabiać jakieś historie do tego. Ta już była taka, że wow, bardzo kreatywnie... Jak słyszysz taki temat, to naprawdę tracisz wiarę w ludzi

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości