Ekspartnerka syna Britney Spears o jego relacji z matką. Zależy mu tylko na pieniądzach?

Britney Spears
Ekspartnerka syna Britney Spears o jego relacji z matką. Zależy mu tylko na pieniądzach?
Źródło: Getty Images
Nie cichną echa rodzinnej awantury w rodzie Britney Spears. Wokalistka jest mamą dwóch synów, jednak ci mają nie utrzymywać kontaktu z matką. Teraz głos w sprawie zabrała była partnerka jednego z chłopców. Twierdzi, że ten ma patrzeć na Britney Spears jedynie przez pryzmat jej pieniędzy.

Odkąd Britney Spears została uwolniona spod wieloletniej kurateli ojca, właściwie nie znika z pierwszych stron gazet. Gwiazda w zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a u jej boku znalazł się przystojny model Sam Asghari. Na hucznej ceremonii, ochoczo relacjonowanej przez samą wokalistkę w mediach społecznościowych, zabrakło jej synów. Sean Preston przyszedł na świat w 2005 roku, a zaledwie rok później gwiazda i jej mąż Kevin Federline doczekali się Jaydena Jamesa. Związek rodziców się rozpadł, a Britney Spears przeżyła załamanie nerwowe. Niedługo później znalazła się pod kuratelą ojca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"

Britney Spears nie ma kontaktu z synami?

Aktualnie synowie są pod opieką ekspartnera Britney Spears. Niedawno media obiegła informacja, jakoby pociechy gwiazdy nie miały z matką kontaktu od przeszło roku. W dokumencie "TMZ Investigates: Britney Spears: The Price of Freedom" Katie Hayes zdradziła, że wokalistka miała widzieć się z synami jeszcze przed ślubem z Samem Asgharim. W 2022 roku wybuchł konflikt pomiędzy gwiazdą a jej ekspartnerem. Wówczas Kevin Federline opowiedział o relacji synów z matką i przyznał, że chłopcy są z jej powodu szykanowani w szkole.

W odpowiedzi gwiazda oskarżyła byłego partnera oraz synów o "nienawistne zachowanie wobec niej". Dodała, że rodzina buntowała chłopców i dlatego nie chcieli spędzać z nią czasu. Najwyraźniej to tłumaczenie rozwścieczyło Kevina Federline'a, który niedługo później opublikował w sieci nagrania sprzed lat. Ukazują one chwile, w których Britney Spears krzyczy na synów. Chłopcy mieli wówczas 11 i 12 lat, i nie wiadomo, dlaczego nagrywali matkę. Trudno powiedzieć też, w jaki sposób były partner gwiazdy wszedł w posiadanie filmów. Na nagraniach Britney Spears oskarża synów o brak szacunku wobec niej.

Przeczytaj więcej: Były mąż Britney Spears opublikował nagrania. Pokazał wokalistkę jako złą matkę

Choć od tamtych wydarzeń minął przeszło rok, konflikt najwyraźniej nie minął. Chłopcy mają nie utrzymywać kontaktu z matką, nie odpowiadać na jej wiadomości i telefony. Prawdopodobnie powodem ma być działalność Britney Spears w sieci. Synowie mają wstydzić się roznegliżowanych zdjęć publikowanych przez matkę.

Zobacz więcej: Britney Spears nie widziała synów od ponad roku? Mają nie odpisywać na jej wiadomości

Syn Britney Spears traktuje matkę jak bankomat?

Choć od pewnego czasu media relacjonują rodzinny konflikt, doszukując się powodów zaognienia relacji w zachowaniu Britney Spears, okazuje się, że podłoże może być zgoła inne. Do sieci wyciekł screen dokumentujący rozmowę byłej partnerki młodszego syna. Niejaka Savana Nicholson twierdzi, że Jayden Federline ma traktować matkę jedynie jak źródło pieniędzy.

"On się nią nie interesuje. To dziwne, ale zawsze mówi, że ona nie jest jego prawdziwą mamą. Nazywa 'mamą' Victorię. Obchodzą go jedynie jej pieniądze" - można przeczytać.

Wspomniana w wypowiedzi Victoria jest macochą chłopców, partnerką Kevina Federline'a.

Britney Spears syn konflikt
Syn Britney Spears traktuje matkę jak bankomat?
Britney Spears syn konflikt
Źródło: Twitter @prettysavaage

Najwyraźniej w tym konflikcie kij ma dwa końce. Czy pociechy dogadają się ze sławną matką?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości