Britney Spears w niebezpieczeństwie? Do akcji wkroczyła policja

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Britney Spears wspomina kuratelę ojca

To się nazywa mieć wiernych fanów! Ukrycie profilu gwiazdy na Instagramie mocno zaniepokoiło część obserwatorów Britney Spears. Niektórzy uznali, że ta może znajdować się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Interweniowały służby.

Prawdziwa troska o idolkę, czy wtrącanie się w jej życie? Odwieczny problem części fanów wielkich gwiazd tym razem dał się mocno we znaki - przede wszystkim służbom mundurowym.

Aktorzy "Pokusy" o swoich rolach. Helena Englert, Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi
Aktorzy "Pokusy" o swoich rolach. Helena Englert, Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi Źródło: "Co Za Tydzień"

Policja w domu Britney Spears - co się stało?

Po niedawnym zniknięciu z popularnej platformy społecznościowej, fani Britney Spears zaczęli snuć domysły, jakie okoliczności mogły zmusić gwiazdę do odcięcia tego kanału kontaktu z obserwującymi. TikTok i Twitter zalewają różne teorie spiskowe. Są wśród nich nawet te, o porwaniu znanej wokalistki, czy o podstawionym sobowtórze. Pikanterii dodaje sprawie nagłośniona przez media sytuacja, w której to Britney Spears miała być widziana w restauracji, podczas kłótni z mężem, Samem Asgharim.

Niektórzy z fanów przejęli się na tyle, by poinformować o swoich przypuszczeniach policję. Amerykański portal "Page Six", by potwierdzić doniesienia o faktycznej interwencji, skontaktował się bezpośrednio z biurem szeryfa hrabstwa Ventura. Pracownicy potwierdzili, że zawiadomienia o możliwości niebezpiecznej sytuacji dotyczącej gwiazdy, otrzymywali w ostatnim czasie niejednokrotnie. Wśród nich były wnioski o bezpośrednią interwencję służb.

"Mogę potwierdzić, że odbieraliśmy takie telefony. Mogę też od razu potwierdzić, że jesteśmy spokojni, że Britney Spears nie jest w żadnym razie w niebezpieczeństwie" - tłumaczył dziennikarzom rzecznik miejscowej policji, dodając jednocześnie, że to jedyne informacje, których może w tym momencie udzielić. Chodzi o prywatność i bezpieczeństwo piosenkarki. "Nie informujemy publiki na temat kwestii związanych ze zdrowiem psychicznym. Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć, że nasi oficerowie udali się do domu Britney Spears. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że w naszej ocenie Britney Spears nie zagraża niebezpieczeństwo" - uspokajał policjant.

Kłótnia Britney Spears z mężem

Być może poczucie odpowiedzialności fani odczuwają ze względu na niejednoznaczne, intymne wyznania gwiazdy, które ta publikowała na swoim niedostępnym już profilu. Na chwilę przed zniknięciem z Instagrama Britney Spears pisała o tym, że czuje się zdradzona przez swoich najbliższych. Fani domyślają się, że mogło chodzić tu o męża wokalistki.

Około dwa tygodnie wcześniej pojawiły się doniesienia o awanturze z udziałem Britney Spears i jej partnera. Para bynajmniej nie zważała na publiczne okoliczności. Według relacji świadków gwiazda miała zachowywać się bardzo impulsywnie i bełkotać. Sam Ashghari dał w końcu za wygraną i wybiegł z lokalu.

Piosenkarka związała się z modelem, kiedy decyzją sądu odzyskała pełnię zdolności do czynności prawnych, w tym również możliwości zawarcia związku małżeńskiego. Do tego czasu Britney Spears pozostawała pod kuratelą ojca. Huczny ślub odbył się w czerwcu zeszłego roku.

Britney Spears i Sam Asghari Źródło: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego:  James Devaney/WireImage

Pozostałe wiadomości