Syn Edyty Górniak skończył 20 lat. Dumna mama pospieszyła z życzeniami

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje kontakt z fanami. Tym razem skierowała swój wpis w stronę syna. Allan obchodzi 20. urodziny. Duma mama złożyła mu życzenia i dodała zdjęcie z dzieciństwa. Jubilat świętuje urodziny w wyjątkowym miejscu.

Allan Enso niedawno wydał swój pierwszy singiel, rozwija się jako raper i jest szaleńczo zakochany. Dorastał praktycznie na oczach fanów Edyty Górniak, gdyż często towarzyszył jej w różnych wydarzeniach medialnych. Teraz jest już dorosłym mężczyzną. Właśnie skończył 20 lat.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natalia Niemen
Jacy rodzice, takie dzieci? 14. Natalia Niemen o ojcu, dzieciach, aferze "sprzątaczki" i synu Edyty Górniak. "Mnie się to nie podoba"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak złożyła życzenia synowi Allanowi

Edyta Górniak wzruszyła fanów serdecznym wpisem na Instagramie, skierowanym do swojego syna Allana, który obchodzi dwudzieste urodziny. W emocjonalnym poście wokalistka podzieliła się głębokimi refleksjami na temat macierzyństwa oraz wdzięczności za życie swojego syna.

"Siedzę gdzieś w kawiarence, na końcu świata, a do kawy kapią mi łzy wdzięczności. Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie już tutaj przynajmniej od kilku lat" – napisała artystka, wyrażając swoją ogromną miłość i wdzięczność za życie Allana.

W dalszej części wpisu Edyta Górniak podkreśliła, jak ważną rolę odegrało macierzyństwo w jej życiu, prowadząc ją przez różne trudne doświadczenia i ucząc wybaczenia. Wzruszające słowa wokalistki dotyczyły również siły i mądrości, jaką artystka dostrzega w swoim synu.

"Miłość do ciebie i odpowiedzialność za ciebie przeprowadziły mnie za rękę przez wszystkie paskudne traumy. Nauczyły wybaczać i pokazały, jak potężna może być miłość matki twoje życie udowodniło mi, że dobro i prawda zawsze wygrywają. To Twoje życie pokazało mi, jak jestem silna" - pisała.

Edyta Górniak z podziękowała Bogu za obdarowanie syna talentami i piękną duszą.

"Jesteś moim synem, moim przyjacielem, moim nauczycielem. Dziękuję ci, że twoja dusza wybrała na swoją mamę właśnie mnie. Dziękuję Bogu, że obdarował cię tyloma talentami, mądrością, intelektem, wrażliwością, dobrocią i urodą. To woja 20. wiosna... Jestem z ciebie taka dumna synku, kocham najmocniej. Szczęśliwych 20. urodzin" - podsumowała.

Edyta Górnika pokazała także zdjęcie Allana z dzieciństwa.

Edyta Górniak złożyła życzenia synowi Allanowi
Edyta Górniak złożyła życzenia synowi Allanowi
Źródło: Instagram
Edyta Górniak złożyła życzenia synowi Allanowi
Edyta Górniak złożyła życzenia synowi Allanowi
Źródło: Instagram

Syn Edyty Górniak świętuje 20. urodziny na Dominikanie

Syn Edyty Górniak 20. urodziny spędza w wyjątkowym miejscu. Udał się wraz z ukochaną na wczasy na egzotyczną Dominikanę. Na Instagramie pochwalił się zdjęciami z urodzinowego wypadu. Allan Enso podziękował wszystkim za życzenia i podkreślił, jak bardzo docenia obecność kochających ludzi w swoim życiu.

"Przeżyłem już dwie dekady zimniejszych i cieplejszych wiosen, cięższych i lżejszych, smutnych i radosnych. Jestem wdzięczny, że w taką rocznicę, mogę chwalić się wspaniałymi, kochającymi ludźmi, którzy zostali i są przy mnie w tej drodze” – napisał Allan, dziękując również wszystkim za życzenia" - napisał jubilat.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości