Wielkanocny odcinek specjalny "Milionerów". Gwiazdy zawalczą o wielkie pieniądze

Hubert Urbański
Wielkanocny odcinek specjalny "Milionerów". Damian Michałowski, Sebastian Szczęsny, Malwina Wędzikowska i Jan Pirowski zawalczą o główną nagrodę
Źródło: Co Za Tydzień TVN
Niedługo widzowie telewizji TVN będą mogli obejrzeć odcinek specjalny "Milionerów", który zostanie wyemitowany z okazji Wielkanocy. W wielkiej grze o potężne pieniądze zmierzą się znani i lubiani dziennikarze. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na nagraniach do słynnego show.

Program "Milionerzy" po raz kolejny wspiera Fundację TVN. Tym razem w odcinku specjalnym z okazji świąt Wielkanocnych z pytaniami zmierzą się Damian Michałowski, Sebastian Szczęsny, a także Malwina Wędzikowska i Jan Pirowski.

"Dużo wytrwałości i i szczęścia i odwagi potrzeba, żeby tu zagrać. Ale wiedzy... Oczywiście wiedza jest też bardzo potrzebna, ale to jest taki rodzaj gry, w której można strzelać, bo pytania są zamknięte, czyli mamy do wyboru ABCD. Więc ta wiedza czasami może zostać zastąpiona przez zuchwałość i odrobinę farta życiowego. I to się często, nawet dzisiaj w tej grze, też się sprawdzało" - mówił prowadzący "Milionerów" Hubert Urbański w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny zagrają w "Milionerach"

Na planie specjalnego wydania "Milionerów" zjawił się Olivier Janiak wraz z ekipą programu "Co Za Tydzień". Prowadzący porozmawiał z uczestnikami tego wyjątkowego odcinka i sprawdzał, jak ich nastroje.

"Proszę mi wierzyć, to jest najbardziej stresujące wydarzenie w moim życiu. Nie stresowałem się tak podczas żadnego programu, podczas żadnego egzaminu, podczas żadnej imprezy. Nie ma takiej opcji, żebym się bardziej stresował niż tutaj" - śmiał się Damian Michałowski.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Olivierem Janiakiem nie ukrywał, że atmosfera w studio przed rozpoczęciem gry była wyjątkowo napięta. Emocje udzielały się uczestnikom.

"To jest tak, że po prostu nagle możesz mieć taki kompletny blackout. W głowie pustka, nic. I ty wiesz, że człowiek, który ogląda ten program, doskonale zna odpowiedź na to pytanie, bo sobie siedzi na kanapie i ty też byś znał tę odpowiedź, ale w tym momencie, w którym tutaj jesteś, jeszcze jest publiczność tutaj dookoła, nagle po prostu przychodzi ci 100 tysięcy dziwnych pomysłów do głowy, zupełnie niepotrzebnie" - tłumaczył Damian Michałowski.

W parze z Damianem Michałowskim o główną wygraną powalczył inny znany dziennikarz, Sebastian Szczęsny.

"Powiedziałem sobie, dobrze, występuję tu dwa razy. Po raz pierwszy i ostatni. Do normalnego teleturnieju jesteś w stanie się przygotować, bo masz temat podany, gdzie możesz ten temat zgłębić, przestudiować. A tutaj, z czego tu się przygotować? Trzeba wziąć 24-tomową encyklopedię. Jedziemy strona po stronie, żeby po prostu wszystko... Nie da się. To jest po prostu naprawdę niezwykle trudny teleturniej, który sprawdza wiedzę z wszystkich obszarów" - mówił Sebastian Szczęsny.

Maliwna Wędzikowska i Jan Pirowski powalczą o główną wygraną w "Milionerach"

Drugą parą wielkanocnego odcinka "Milionerów" będzie znana kostiumografka i prezenterka Malwina Wędzikowska, której będzie towarzyszył dziennikarz i prowadzący program "Mam Talent!" Jan Pirowski.

"Jacyś giganci, którzy wygrywają wszystkie teleturnieje, tutaj też odpadają. Więc ja przyszłam z takim nastawieniem, żeby przede wszystkim wyjść stąd, nawet jeżeli wyniosą mnie na tarczy, to jednak, żeby zachować pewien szacunek do tej gry, szacunek do graczy, do naszej fantastycznej widowni, która też nas wspiera. I nie dać się zagalopować tym meandrom w głowie, które czasami naprawdę tak nam podpowiadają beznadziejnie. Po to mam partnera" - mówiła Malwina Wędzikowska.

Jan Pirowski zdradził, że do wzięcia udziału w specjalnym odcinku "Milionerów" zachęciło go to, że całość pieniędzy z ewentualnej wygranej zostanie przekazana na rzecz Fundacji TVN.

"Gdybym miał tutaj zagrać dla wygrania pieniędzy dla siebie, to nie ma takiej sumy, która by mnie przekonała. Jakby jedyny argument był taki, że gramy dla fundacji i wszystko, co zarobimy, obojętnie, czy to będzie tysiąc, czy sto tysięcy, wszystko idzie na fundację, więc to był argument" - tłumaczył Jan Pirowski.

Jak poradzą sobie uczestnicy w wielkiej grze? Specjalne świąteczne wydanie programu "Milionerzy" będzie można obejrzeć już w poniedziałek 1 kwietnia w telewizji TVN!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości