Syn Marty Lipińskiej związał się z dwiema sławnymi kobietami. W jakich związkach był Michał Englert?

Marta Lipińska-Englert, Michał Englert
Marta Lipińska-Englert, Michał Englert
Źródło: MW MEDIA
Marta Lipińska wraz z Maciejem Englertem mają dwójkę utalentowanych dzieci, które też związały swoje życie ze światem kina. Niewiele osób jednak wie, że aktorka ma szczęście do sławnych synowych. O kogo dokładnie chodzi?

Marta Lipińska to renomowana polska aktorka, która zdobyła uznanie za swoje role w teatrze, filmach i telewizji. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Swoją karierę rozpoczęła w Teatrze Współczesnym w Warszawie, debiutując w spektaklu na podstawie "Trzech Sióstr" Antona Czechowa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

19102023_KARPINSKI_O_BOCZARSKIEJIBANASIUKU
Maciej Karpiński o relacji Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka oraz ich występie w filmie "Różyczka 2"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Marty Lipińskiej związał się ze znanymi kobietami

Marta Lipińska wraz z mężem mają dwójkę niezwykle utalentowanych dzieci, które postanowiły iść w ślady swoich rodziców. Najbardziej znany wśród nich jest syn pary — Michał Englert, który jest operatorem i scenarzystą filmowym. Jest doceniany zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Życie osobiste artysty podobnie, jak współtworzone przez niego filmy było dosyć burzliwe. Mężczyzna w 2001 r. poślubił reżyserkę Małgorzatę Szumowską. Artystka jest laureatką Złotego Lwa na festiwalu w Gdyni oraz jest uważana za jedną z najważniejszych reżyserek polskiej kinematografii.

Pomimo iż zakochani byli uznawani za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie, ich relacja zakończyła się niespodziewanie, a sam Michał Englert znów znalazł miłość. Mężczyzna związał się ze znaną i lubianą aktorką, Mają Ostaszewską. Zakochani żyją obecnie w szczęśliwej relacji i mają dwójkę dzieci.

Maja Ostaszewska z 16-letnim synem na festiwalu w Wenecji

Jakiś czas temu Maja Ostaszewska wraz z Michałem Englertem pojawili się podczas 80. edycji festiwalu filmowego w Wenecji. Zakochanym towarzyszył ich 16-letni syn — Franciszek, a to dlatego, że podczas wydarzenia zaprezentowany został film, w którym zagrał. Warto dodać, że za reżyserię dzieła odpowiadał ojciec Franciszka we współpracy z Małgorzatą Szumowską.

Film "Kobieta z..." opowiada o osobie, która połowę swojego życia żyła jako mężczyzna. Celem produkcji jest pokazanie problemów, z którymi zmagają się osoby ze społeczności LGBTQ+ w Polsce, ale również ukazanie uniwersalnych aspektów ich życia, takich jak miłość.

Maja Ostaszewska podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z Wenecji, na którym zapozowała w towarzystwie Michała Englerta i syna. Na fotografii widać typową dla Wenecji architekturę z odbijającym się w niej zachodzącym słońcem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości