Sztuczna inteligencja postarzyła royalsów. Dla Meghan Markle algorytmy nie były łaskawe

Kate, William, Meghan Markle
Sztuczna inteligencja postarzała royalsów. Dla Meghan algorytmy nie były łaskawe
Źródło: Getty Images

Jakiś czas temu głośno było o wideo, na którym dzięki pomocy sztucznej inteligencji mogliśmy zobaczyć, jak w przyszłości mogą wyglądać dzieci Kate Middleton i księcia Williama. Teraz popularnością cieszy się nagranie obrazujące, jak w wieku emerytalnym mogą się prezentować sami royalsi. Meghan Markle nie będzie zadowolona...

Brytyjska monarchia cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Książę William i księżna Kate są uwielbiani przez tłumy i mają wielu oddanych fanów. Wspomnieni nieustannie komentują każde ich publiczne wyjście. Dużo mniej ciepło odbierany jest książę Harry i jego żona Meghan Markle, którzy kontrowersyjnymi wypowiedziami w mediach zrazili do siebie publikę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

31082023_WOJCIECHOWSKA_WIEK
Martyna Wojciechowska o upływie czasu i lęku przed starością. "Ja się dopiero rozkręcam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak w przyszłości mogą wyglądać royalsi?

Sztuczna inteligencja coraz większą rolę pełni w naszym życiu. Wspomniana ma swoje zastosowanie już nie tylko w samochodowych nawigacjach. Obecnie także coraz więcej domowych urządzeń korzysta z AI. Algorytmy sztucznej inteligencji wykorzystywane są także w aplikacjach na nasze smartfony, dzięki którym możemy nie tylko się upiększyć, ale także sztucznie postarzeć.

Ogromną popularnością na TikToku cieszy się obecnie wideo, w którym dzięki pomocy sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak w wieku emerytalnym mogą wyglądać Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William. Internauci w opublikowanych pod nagraniem komentarzach są zgodni, że o ile w przypadku panów można powiedzieć, że dojrzalszy wiek im służy, o tyle dla pań, a szczególnie dla Meghan Markle algorytmy nie były już tak łaskawe.

 "Meghan na pewno zestarzeje się lepiej",

"Meghan ze zmarszczkami?" - piszą internauci.

Tak może wyglądać księżniczka Charlotte w przyszłości

Księżniczka Charlotte jest trzecią osobą w linii sukcesji do korony brytyjskiej. W 2018 r. doszło do zmiany prawa, która sprawiła, że córka księcia Williama i księżnej Kate stała się pierwszą w historii brytyjską księżniczką, której pozycja w linii sukcesji nie została zagrożona przez narodziny młodszego brata.

Wielu obserwatorów zauważa, że mała Charlotte jest niezwykle podobna do swojej prababci, słynnej królowej Elżbiety II. Jedna z fanowskich stron internetowych zdecydowała się przeprowadzić symulację, mającą na celu pokazanie, jak Księżniczka Charlotte będzie wyglądała jako nastolatka.

Wygenerowane przez algorytmy sztucznej inteligencji zdjęcia bardzo zaskoczyły wszystkich. Na fotografii Charlotte nie przypomina już królowej Elżbiety II. Zamiast tego jest znacznie bardziej podobna do swojej matki, księżnej Kate, jak również do swojej babci, niezapomnianej księżnej Diany.

W komentarzach fani nie kryją swojego entuzjazmu nad wygenerowanymi fotografiami. Niektórzy przewidują, że dziewczynka, gdy dorośnie, może być prawdziwą ikoną stylu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości