Szymon Hołownia odwiedzi "Dzień Dobry TVN". Stanie w ogniu pytań Marcina Prokopa

Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Źródło: X-NEWS
Szymon Hołownia przez długie lata był związany ze stacją TVN. Wraz z Marcinem Prokopem prowadził program "Mam Talent!". Dziś jest Marszałkiem Sejmu RP. Polityk odwiedzi studio "Dzień Dobry TVN", gdzie odpowie na niewygodne pytania Marcina Prokopa oraz młodzieży. Sprawdźcie szczegóły.

Szymon Hołownia związał się z polityką, ale nie stronił od programów rozrywkowych. Wspólnie z Marcinem Prokopem prowadził programy typu "Mam Talent!" (2008–2019) i "Mamy cię!" (2015).

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

19112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_MAMTALENT (1)
Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szymon Hołownia gościem "Dzień Dobry TVN"

"Dzień Dobry TVN" ogłosiło już wyjątkowego gościa niedzielnego wydania. 31 grudnia w studiu zawita Marszałek Sejmu RP Szymon Hołownia. Wizytę polityka zapowiedział sam Marcin Prokop.

"Byliśmy razem przez wiele lat: 14 lat w telewizji, wcześniej kilka wspólnych lat w prasie. No i w którymś momencie ja zostałem tu, a on poszedł tam, ale przyjdzie tu. Jeśli państwo nadążyli za tą historią, to domyślacie się pewnie, że naszym gościem w niedzielnym wydaniu 'Dzień Dobry TVN' będzie marszałek Sejmu Szymon Hołownia" — zdradził prezenter.

Marcin Prokop podkreślił, że Szymon Hołownia nie uniknie trudnych pytań. Dziennikarz będzie mu je zadawał razem z Dorotą Wellman oraz młodzieżą.

"Będziemy brać go w krzyżowy ogień pytań. Nie tylko z Dorotą Wellman, ale też z młodzieżą, która postanowiła zadać marszałkowi kilka niewygodnych pytań. Do zobaczenia w niedzielę razem z Szymonem Hołownią" - zachęcał Marcin Prokop.

Marcin Prokop o początkach Szymona Hołowni w "Mam Talent!"

Marcin Prokop ma ogromny sentyment do Szymona Hołowni. Podziękował współprowadzącemu "Mam Talent!" za wspaniałe lata razem. Dziennikarz docenił, jak zdolnym człowiekiem był jego telewizyjny kolega. W podcaście "W trójkącie" Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej prezenter wspominał początki Szymona Hołowni w programie rozrywkowym. Wyznał, że politykowi na początku było ciężko odnaleźć się w tego typu show. Szymon Hołownia na oczach widzów przeszedł niesamowitą metamorfozę.

"Patrząc na niego teraz, jak występuje jako polityk, widzę gościa, który jeszcze 15 lat temu był… przepraszam, Szymon, kocham cię, ale byłeś drewnem no, byłeś Pinokiem telewizyjnym. A teraz jako człowiek, który się nieprawdopodobnie szybko uczy, jest inteligentny i bardzo bystry, od pierwszej edycji obserwował, jak to się robi, z jakich to jest śrubek poskładane. Widziałem, że mapuje sobie tę rzeczywistość i potem nagle krok po kroku, z edycji na edycję właściwie ja musiałem go ścigać, a nie on mnie" - wspominał Marcin Prokop w trakcie podcastu "W trójkącie".

Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Źródło: X-NEWS

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości