Szymon Hołownia świętuje 7. rocznicę ślubu z żoną. "To cud, że się spotkaliśmy"

Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną
Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną
Źródło: MWMEDIA
Szymon Hołownia rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym. Tym razem zrobił jednak wyjątek i pokazał zdjęcie z żoną. Para świętuje rocznicę ślubu. Internauci nie kryli wzruszenia czułym wpisem byłego prezentera.

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska poznali się w 2014 r. na lotnisku wojskowym, bowiem żona byłego prowadzącego "Mam talent!" jest pilotem myśliwca MiG-29 w stopniu porucznika w Siłach Powietrznych RP. Uczucie między nimi narodziło się bardzo szybko.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Marcin Prokop o pasji do motocykli. "Owoc zakazany smakuje najlepiej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska - historia miłości

O pierwszym spotkaniu napisał Szymon Hołownia na swoim instagramowym koncie.

"Nie wiem, skąd przyszedł mi do głowy pomysł, by namówić producentów 'Mam talent!', żebyśmy część zdjęć nagrali na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim. Załatwiono wszystkie zgody, przygotowano nam lotnicze kombinezony, pozwolono wsiąść do MiG-a (choć oczywiście — nie polecieć)" - napisał.

Dalej dodał:

"W 'domku pilota' zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko. Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później 'zalajkowałem' profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem. Napisałem. Dostałem odpowiedź" - kontynuował Szymon Hołownia.

Właśnie tak zaczęła się ich znajomość. Para pobrała się po dwóch latach znajomości w Rzymie. Małżeństwo doczekało się dwóch córek — Marii i Elżbiety. Szymon Hołownia rzadko porusza w mediach tematy związane z jego rodziną. Tym razem jednak zrobił wyjątek.

Szymon Hołownia świętuje rocznicę ślubu

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia świętują właśnie 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji były prezenter dodał zdjęcie z żoną i napisał:

"7 lat. Ula w pracy, ja właśnie położyłem spać dwie małe buntowniczki, i taka to w tym roku nasza rocznica… Najpiękniejsza. Bo nasza. Mania narysowała dziś tysiąc laurek, bo to 'urodziny naszej rodziny', a Ela uznała chyba, że to Sylwester, patrząc po tym, kiedy udało mi się ją położyć…" - zaczął swój wpis.

Dalej dodał:

Dobrze, że wczoraj mieliśmy moment dla siebie, wino, które piliśmy na weselny brunch tamtego dnia, no i czipsy… Szaleństwa młodych (to o żonie) rodziców
- dodał.

Szymon Hołownia na końcu wpisu podziękował swojej żonie.

"To jest cud, że się spotkaliśmy, że idziemy razem. Tyle żeśmy już przeszli, tyle pewnie jeszcze przed nami… Najwspanialsza przygoda życia. Bo najwspanialsza jej Współautorka. Moja Kochana. Moja Ula" - zakończył.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od bliskich i fanów prezentera.

"Wzruszyłam się", "Wszystkiego dobrego dla was", "Przed wami jeszcze wiele takich rocznic", "Piękna miłość i piękna rodzina", "Niesamowita jest ta wasza miłość" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości