Tak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej. Jest gwiazdą TikToka

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej?

Katarzyna Pakosińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda kilka miesięcy temu pojawiła się na TikToku, gdzie pokazała nagranie ze swoją rodziną. Teraz jej córka podbija TikToka. Zobaczcie, jak wygląda 18-letnia Maja.

Katarzyna Pakosińska dała się poznać szerszej publiczności, kiedy w 1996 r. wraz m.in. z Robertem Górskim założyła Kabaret Moralnego Niepokoju, który w szybkim czasie podbił serca widzów. Ich wysublimowane żarty, a także częste odwołania do polskiej literatury spodobały się widzom na tyle, że Katarzyna Pakosińska zaczęła swoją solową karierę w telewizji.

Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką" Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Katarzyna Pakosińska - kariera

Katarzyna Pakosińska w 2011 r. odeszła z grupy. Aktorka w 2009 r. wyprodukowała i stworzyła sześcioodcinkowy serial dokumentalny "Tańcząca z Gruzją", w którym opowiadała o ciekawostkach i kulturze tego kraju. To właśnie tam poznała swojego obecnego męża, gruzińskiego księcia Iraklima Basilashvila.

Katarzyna Pakosińska z pierwszego małżeństwa ma córkę Maję Antoninę, która w przyszłym roku skończy już 19 lat. Aktorka rzadko pokazuje w mediach ich wspólne zdjęcia, a także nie mówi o życiu prywatnym. Czasami jednak robi wyjątek w swoich mediach społecznościowych.

Katarzyna Pakosińska z córką Mają
Katarzyna Pakosińska z córką Mają Katarzyna Pakosińska z córką Mają Źródło: MWMEDIA

Tak wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej

Jakiś czas temu Katarzyna Pakosińska dołączyła do platformy TikTok, na której udostępniła nagranie z mężem, córką, a także z synem męża. Już wtedy internauci zwrócili uwagę na podobieństwo córki do mamy.

Teraz internauci znaleźli profil Mai, która postanowiła pokazać nagranie z mamą. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mimo innego koloru włosów, Maja jest bardzo podobna do mamy.

"O matko, ten sam uśmiech", "Jak dwie krople wody", "Niesamowite jest to podobieństwo", "Pozdrawiam, pięknie wyglądacie", "Jesteście super rodzinką" - pisali.

Córka Katarzyny Pakosińskiej zebrała już prawie 1,5 mln polubień na TikToku, a jej profil obserwuje ponad 20 tys. osób. Niestety, Maja po sukcesie w sieci, zmieniła ustawienia swojego profilu na prywatny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości