Tak Magda Gessler świętowała urodziny. Jej taniec z córką zaskoczył internautów

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler 10 lipca skończyła 71 lat. Restauratorka i osobowość medialna od lat z powodzeniem prowadzi program "Kuchenne rewolucje", a ponadto jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz pokazała nagrania z urodzin. Zobaczcie jej taniec z córką.

Magda Gessler porwała serca widzów w programie "Kuchenne rewolucje". Restauratorka wraz z ekipą od wielu lat pomaga restauracjom, które zmagają się z różnymi problemami i dzięki jej radom zaczynają odnosić sukces. Magda Gessler od wielu lat prowadzi własne restauracje, które cieszą się dużą popularnością i słyną z dobrej kuchni.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

14062023_TAJEMNICE_PRODUKCJI_MASTERCHEF
Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Magda Gessler świętuje urodziny

Wraz z powstaniem programu wzrosła również popularność Magdy Gessler, która na rynku gastronomicznym działała już od wielu lat. Internautów interesowało szczególnie życie prywatne restauratorki. Magda Gessler ma bowiem dwoje dzieci.

Na początku lat 80. XX wieku restauratorka poślubiła Volkharta Müllera, z którym powitała na świecie syna Tadeusza. Niestety ich szczęście nie trwało długo, bowiem ukochany Magdy Gessler zmarł w 1987 r. Po śmierci męża Magda Gessler wróciła wraz z synem do Polski, gdzie poznała swojego drugiego męża Piotra Gesslera.

To właśnie z nim restauratorka otworzyła pierwszą restaurację i razem zaczynali działać na rynku gastronomicznym. W 1989 r. na świecie pojawiła się ich córka Lara. Po kilku latach małżonkowie rozstali się, a Magda Gessler od wielu lat pozostaje w nieformalnym związku z lekarzem Waldemarem Kozerawskim.

Czytaj też: Ta miłość to materiał na film? Magda Gessler poznała Waldemara Kozerawskiego dzięki... Andrzejowi Szpilmanowi

Magda Gessler, Lara Gessler
Magda Gessler, Lara Gessler
Źródło: MWMEDIA

Magda Gessler pokazała nagranie z imprezy urodzinowej

Córka restauratorki Lara poszła w ślady rodziców i została cukiernikiem. Prywatnie jest związana z Piotrem Szelągiem, z którym ma dwoje dzieci: córkę Nenę i syna Bernarda. Wnuki Magdy Gessler są jej oczkiem w głowie, o czym często w wywiadach mówi dumna babcia. Tadeusz Müller w czerwcu 2022 r. poślubił Małgorzatę Downar, z którą w lipcu ubiegłego roku doczekał się synka Antoniego.

Magda Gessler stara się poświęcać tyle czasu swojej rodzinie, ile tylko może, jednak nie jest tajemnicą, że bardzo ceni sobie wolny czas. Restauratorka ma spore grono znajomych, którzy są blisko w jej życiu, dlatego też nikogo nie zdziwiło to, że pojawili się oni na 71. urodzinach prowadzącej "Kuchenne rewolucje".

Jak dowiedzieliśmy się z instagramowej relacji, Magda Gessler spędzała ten czas z rodziną i bliskimi w Hiszpanii, a przyjęcie umilone było tańcami jubilatki z córką. Zobaczcie sami.

RPReplay_Final1720602312
Urodzinowa impreza Magdaleny Gessler
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości