Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał zdjęcia z córeczką. Fani oniemieli!

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player
Krzysztof Radzikowski, znany uczestnik popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem", niedawno podzielił się ze swoimi fanami radosną nowiną. W czerwcu 2024 r. powitał na świecie drugie dziecko — córeczkę Hanię. Szczęśliwy tata nie krył wzruszenia. Opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z maleństwem.

Krzysztof Radzikowski to znany polski strongman. Jego trenerem był sam Mariusz Pudzianowski. Sportowiec mieszka w swoim rodzinnym mieście Głownie. Widzowie znają go z udziału w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie zasiada na kanapie z Dominikiem Abusem. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" o tajemniczej ukochanej i późnym ojcostwie.

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" został ojcem

Krzysztof Radzikowski jest w związku z Michaliną Pyszkiewicz, z którą ma już trzyletniego synka Antosia. Para regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym z obserwatorami. Najnowsze zdjęcia z nowo narodzoną Hanią wywołały falę pozytywnych komentarzy.

"Jaka kluseczka kochana", "W takich bezpiecznych ramionach to spać można bez końca", "Jaka ona malutka w twoich ramionach. Taki mały okruszek" - to tylko niektóre z reakcji fanów, którzy zalewają profile zakochanych ciepłymi słowami.

Wzruszający widok maleńkiej Hani przytulonej do potężnych ramion taty podbił serca internautów.

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał zdjęcia z córeczką

Życie Krzysztofa Radzikowskiego fascynuje widzów i fanów programów TTV. Jego profil na Instagramie zgromadził imponującą liczbę obserwatorów, którzy chętnie śledzą każdy krok strongmana. Michalina Pyszkiewicz, która również zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie "99 - gra o wszystko. VIP", także cieszy się dużym zainteresowaniem w sieci.

Także nowo narodzona Hania już teraz zdobyła serca fanów, którzy nie mogą się doczekać kolejnych uroczych zdjęć i relacji z jej życia.

"Kruszynka niech rośnie zdrowo", "Będzie tatusiowa córeczka. Pozdrawiam", "Cudny widok. Takie bezbronne maleństwo w ogromnych ramionach swego taty" - takie komentarze pokazują, jak bardzo widzowie kibicują całej rodzinie Radzikowskich.

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" z pewnością jeszcze nie raz podzieli się z fanami szczęśliwymi chwilami spędzonymi z najbliższymi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości