Tak zmieniła się Ewa Drzyzga na przestrzeni ostatnich 23 lat! Zobaczcie jej metamorfozę

Ewa Drzyzga
Ewa Drzyzga
Źródło: TVN
Chociaż przez ponad 23 lata zmieniały się jej fryzury i stylizacje, ogromna empatia i szacunek do rozmówcy wciąż pozostają niezmienne… Ewa Drzyzga od niemal ćwierćwiecza zachwyca widzów i prowadzi pełne emocji konwersacje – najpierw w "Rozmowach w toku", teraz w "Dzień Dobry TVN".

Jak zmieniała się Ewa Drzyzga od początku kariery? Sprawdź, jak wyglądała i czym się zajmowała "polska Oprah Winfrey".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Drzyzga o stresie przed rozmowami na żywo
Ewa Drzyzga o stresie przed rozmowami na żywo
Ewa Drzyzga o stresie przed rozmowami na żywo

Początki Ewy Drzyzgi – "Rozmowy w toku"

"Rozmowy w toku" to była prawdziwa rewolucja! Widzowie wprost pokochali talk-show, w którym otwarcie poruszano nawet bardzo trudne i kontrowersyjne tematy. Niektóre z nich naprawdę szokowały, ale program przyczynił się też do zwiększenia świadomości i tolerancji Polaków. Każdy odcinek miał swój motyw przewodni – wypowiadali się nie tylko zaproszeni goście, ale też eksperci i publiczność w studiu.

Ewa Drzyzga prowadziła "Rozmowy w toku" przez 16 lat – w latach 2000–2016. Została doceniona ważnymi w branży nagrodami. Otrzymała m.in.:

 • trzy Telekamery "Tele Tygodnia" (w kategoriach Publicystka, Talk-show i Program społeczno-interwencyjny),
  • Złotą Telekamerę.

   W tym czasie Ewa Drzyzga przeszła też delikatną metamorfozę. Na początku jej znakiem rozpoznawczym była krótka czarna fryzura. Z czasem zdecydowała się trochę zapuścić włosy – najpierw lekko za ucho, później do ramion i łopatek. Co jakiś czas skracała jednak fryzurę, np. na eleganckiego boba. Eksperymentowała też z odcieniem włosów. Stylizacje w programie zawsze były raczej stonowane i eleganckie: bluzki, koszule, marynarki.

   Późniejsze wyzwania Ewy Drzyzgi – "36,6" i "Dzień dobry TVN"

   Od 2017 do 2020 roku Ewa Drzyzga prowadziła format "36,6". Tym razem program kręcił się wokół zdrowia i medycyny, więc również nie brakowało w nim trudnych i wstydliwych tematów. Jak w tym okresie prezentowała się dziennikarka? W kwestii fryzury zwykle stawiała raczej na dłuższe włosy (za ramiona) – wciąż ciemne, ale często o cieplejszym odcieniu.

   W 2020 roku Ewa Drzyzga zasiliła "Dzień dobry TVN" jako jedna z prowadzących (wtedy w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak). Widzowie najczęściej mogą oglądać prezenterkę w klasycznym wydaniu z włosami za ramiona. W międzyczasie wracała też do dłuższego boba. Aktualnie zachwyca jedną ze swoich ulubionych długości.

   A jak zmienił się styl ubierania Ewy Drzyzgi? Od kilku lat dziennikarkę można częściej zobaczyć w spódnicach i sukienkach oraz na szpilkach. Nie brakuje też eleganckich garniturów, wygodnych swetrów i luźnych koszul. Bez wątpienia Ewa Drzyzga ubiera się z klasą, co jakiś czas przemycając modowe trendy!

   "Rozmowy w toku"
   "Rozmowy w toku"
   "Rozmowy w toku"
   Źródło: x-news

   Oglądaj Ewę Drzyzgę w "Dzień Dobry TVN"

   Aktualnie Ewa Drzyzga prowadzi "Dzień Dobry TVN" w parze z Krzysztofem Skórzyńskim. To jeden z duetów, które możesz oglądać w porannym programie – w TVN codziennie od 7:45.

   Stylizacje Ewy Drzyzgi możemy podejrzeć również na jej Instagramie. Chętnie pokazuje się również w naturalnym wydaniu – bez makijażu.

   Czytaj również:

   Autor: Agnieszka Łapajska

   Źródło zdjęcia głównego: TVN

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości