To nie koniec kryzysu Meghan Markle i księcia Harry'ego? Mają prowadzić oddzielne życia

Meghan Markle i książę Harry
Małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego przechodzi kryzys?
Źródło: Getty Images
Mimo że Meghan Markle i książę Harry sprawiają wrażenie zgranej pary, a podczas Invictus Games wyglądali na szczęśliwych i zakochanych, to zagraniczne media donoszą, że kryzys w ich związku nie został zażegnany. Ostatnio pojawiały się doniesienia sugerujące, że małżonkowie mają zupełnie inne cele życiowe.

W ostatnich tygodniach media obiegły plotki o poważnym kryzysie w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Sytuacja między nimi była na tyle trudna, że niektórzy przewidywali nawet rozwód. Jak się okazuje, wcale nie jest lepiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys

Kiedy Meghan Markle nie pojawiła się u boku męża na początku Invictus Games, wielu sądziło, że to już koniec. Jednak niespodziewanie przyjechała do Niemiec i razem z Harrym pozowali jak za dawnych czasów.

Mimo to, ostatnie wydarzenia nie uspokoiły wszystkich. Biografka królewska Emily Andrews powiedziała magazynowi "Woman", że choć Sussexowie wydawali się być zakochani podczas igrzysk, na co dzień "prowadzą oddzielne życia".

Ekspertka zwróciła uwagę, że zdjęcia książęcej pary z Niemiec były pierwszymi publicznymi zdjęciami razem od czterech miesięcy, od majowego pościgu samochodowego w Nowym Jorku.

"Ich zdaniem [pościg] był prawie katastrofalny, ale wszyscy inni, w tym burmistrz miasta, urzędnicy nowojorskiej policji, a nawet ich taksówkarz, twierdzili, że tak nie było" - podsumowała wydarzenie.

Meghan Markle i książę Harry chcą od życia czegoś innego

Zdaniem królewskiej biografki Emily Andrews, książę Harry celowo unika wystawiania się na opinię publiczną i preferuje spędzanie czasu w domu z dziećmi. Meghan Markle natomiast ma zupełnie inne aspiracje życiowe. W wieku 42 lat pragnie zdecydowanie oderwać się od rodziny królewskiej i posunąć swoją karierę naprzód. Podobno Amerykanka coraz poważniej rozważa stworzenie własnej globalnej marki.

Te różnice w oczekiwaniach co do życia wydają się głównym źródłem napięć i konfliktów w małżeństwie między synem króla a aktorką. Ponadto Meghan Markle skupia się na przyszłości, podczas gdy Harry bardziej koncentruje się na przeszłości, zwłaszcza tej związanej z monarchią.

Książę Harry, Meghan Markle
Polscy siatkarze uczcili urodziny księcia Harry'ego
Książę Harry, Meghan Markle
Źródło: Chris Jackson Collection

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości