Tomasz Karolak otworzył się na temat relacji z ojcem. "Przeprosił mnie z płaczem"

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak
Źródło: MWMEDIA
Tomasz Karolak jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Wystąpił w takich produkcjach jak "Listy do M." czy "39 i pół". Nie zawsze jednak to jego zawodowe poczynania są głównym tematem rozmów. Gwiazdor udzielił niedawno wywiadu, w którym otwarcie opowiedział o trudnym dzieciństwie i drodze, która zdecydowanie nie należała do tych "usłanych różami".

Tomasz Karolak urodził się 21 czerwca 1971 roku. Debiutował już w 1995 roku, występując w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Prywatnie przez lata był związany z aktorką Violettą Kołakowską, z którą ma dwoje dzieci. Obecnie status ich relacji nie jest znany.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Tomasz Karolak o trudnym dzieciństwie

Tomasz Karolak należy do tej grupy gwiazd, które są obecne w mediach społecznościowych i pojawiają się na wydarzeniach branżowych, jednak z dużą uwagą podchodzą do mówienia o tym, co prywatne. Tym bardziej wywiad, którego niedawno udzielił aktor wzbudził zainteresowanie wielu. Artysta pojawił się bowiem w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, w którym przyznał, że z rodzinnego domu pamięta "niemal koszarowy reżim".

"Ja uciekłem z tego wojskowego domu najdalej, jak się dało, czyli w umowność, w coś, co jest iluzją, bo teatr, film jest iluzją. Ja uciekałem z tego domu, gdzie pieprz rośnie. [...] Z ojcem udało się przeprowadzić kluczową rozmowę. Przeprosił mnie z płaczem zaledwie parę lat temu, że bił mnie pasem w d**ę. Nie dostawałem może jakoś często, ale to były momenty istotne dla mojej ucieczki emocjonalnej z tego domu, bo nienawidziłem i kochałem naraz" - powiedział.

Tomasz Karolak o rodzicach i relacjach w rodzinie

Tomasz Karolak do niedawna występował w formacie TVN "Czas na show. Drag Me Out". To wyjątkowe doświadczenie wymagało od niego wielkiego zaangażowania i emocji. Jakiś czas temu w związku z tym formatem aktor odwiedził studio "Dzień Dobry TVN" gdzie w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o relacjach rodzinnych. Wyjawił również, czy obwinia rodziców o własne lęki?

"To nie ich wina. My często obwiniamy rodziców za dziecinne traumy, ale oni też niosą jakieś traumy. Moi rodzice to jest takie pokolenie zaraz powojenne, kiedy wszystko było w gruzach i ojców nie było w domu — zaburzone są te relacje. To byli ludzie, którzy tak nas wychowywali, jakie wtedy były schematy. Niekiedy tak [przerzucił pasa — przyp. red.]. Dostawaliśmy w tyłek. Teraz to jest nie do pomyślenia [...] Zbliżyłem się do rodziców już po tym okresie studiów — jako dorosły człowiek. Wtedy zacząłem się interesować ich życiem. Wcześniej interesowałem się tylko swoim życiem" - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości