Kasia Sokołowska o sekrecie pięknej figury po porodzie. "Każda kobieta ma swoją historię"

Kasia Sokołowska, Top Model
Kasia Sokołowska szczerze o figurze po ciąży i połogu
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Kasia Sokołowska urodziła zdrowego synka 18 lipca 2022 roku. To pierwsze dziecko dyrektorki pokazów mody. Długo wyczekiwała ciąży i nie posiadała się z radości, gdy spełniło się jedno z jej największych marzeń. Do końca ciąży gwiazda pracowała na planie "Top Model" i zaledwie po dwóch tygodniach od porodu, wróciła do obowiązków i pojawiła się na konferencji prasowej programu, zachwycając formą. Jaki jest jej sekret?

Gwiazdy po porodzie prześcigają się w "powrotach do formy". Na swoich profilach na Instagramie prezentują szczupłe sylwetki zaledwie kilka tygodni po wydaniu na świat dziecka. Okazuje się jednak, że nie wszystkim w głowie ten wyścig. Kasia Sokołowska, choć wygląda fenomenalnie, nie skupia się na tym, by jak najszybciej zrzucić zbędne kilogramy, a po prostu cieszy się macierzyństwem.

Katarzyna Sokołowska o formie po ciąży

Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedziała, jaki jest sekret jej smukłej sylwetki zaledwie dwa tygodnie po ciąży. Okazuje się, że jurorka "Top Model" ma dużo szczęścia, bowiem nie poświęca powrotowi do formy szczególnej uwagi. Skupia się na dzidziusiu i jego zdrowiu.

- Nie wiem, jak utrzymuję formę, bo teraz się na tym kompletnie nie skupiam. Myślę, że to jest kwestia tego światła, które ze mnie płynie. Jestem bardzo szczęśliwa. Po prostu. Może to kwestia genów, pewnej fizyczności, mojej biologii. Trudno się tutaj wymądrzać. Każda kobieta ma swoją historię i swoją konstrukcję. Nie lubię tych porównań. Ktoś jest taki, a ktoś jest inny. Każdy ma swoją przestrzeń - mówi nam.

Zobacz wideo.

Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?

Katarzyna Sokołowska o połogu. Jak się czuje?

Choć wiele internautek wyrażało obawę o zdrowie Katarzyny Sokołowskiej, która pierwsze dziecko urodziła w wieku 49 lat, okazuje się, że nie tylko ciąża była dla niej faktycznie stanem błogosławionym, ale również połóg obszedł się z nią łagodnie.

- Mam to szczęście, że i stan ciąży, i połóg, znakomicie znoszę i czuję się świetnie. Staram się po prostu żyć swoim życiem tak jak do tej pory. Trudno mówić teraz o czymkolwiek. Dieta, która jest dedykowana maluchowi, zdrowa i pełna. Tu nie ma żadnych ograniczeń. Najważniejsze jest dziecko - powiedziała Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości