Katarzyna Sokołowska pokazała pierwsze zdjęcie synka. "Szczęście"

Katarzyna Sokołowska urodziła
Katarzyna Sokołowska urodziła
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska urodziła! Jurorka show "Top Model" oraz jej partner Artur Kozieja powitali na świecie pierwsze dziecko. Katarzyna Sokołowska potwierdziła medialne doniesienia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała pierwsze zdjęcie maluszka. Gratulacje posypały się od fanów i znajomych z branży.

Katarzyna Sokołowska jest reżyserką pokazów modowych, która ogólnopolską popularność zdobyła, występując w roli jurorki w show "Top Model". Gwiazda o ciąży poinformowała w kwietniu br. Teraz już może cieszyć się obecnością swojego dziecka na świecie.

Katarzyna Sokołowska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Pierwsze medialne doniesienia o porodzie pojawiły się wieczorem 18 lipca. Katarzyna Sokołowska potwierdziła plotki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie. Nie pokazała jednak swojego synka w całej okazałości. Na fotografii widać tylko jego stópki. Gwiazda podpisała swój wpis jednym słowem: "Szczęście". Dodała też kilka hasztagów opisujących jej uczucia, czyli wdzięczność i miłość.

Małgorzata Kożuchowska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Marianna Gierszewska i Michał Baryza z 4. edycji "Top Model" przesłali gratulacje. Katarzyna Sokołowska od początku ciąży mogła liczyć na wsparcie fanów. Teraz jest tak samo. Wiele osób ucieszyło się z tego, że gwiazda ma przy sobie dziecko.

Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją"
Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Katarzyna Sokołowska o swojej ciąży. Jak ją przeżywała?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Jurorka "Top Model" o radosnej nowinie poinformowała w kwietniu. Opublikowała wówczas zdjęcie, na którym zaprezentowała brzuszek na tle nadmorskiego krajobrazu. Uwagi fanów nie przykuł jednak widok, ale wiek przyszłej mamy. Katarzyna Sokołowska zaszła w pierwszą ciążę w wieku 49 lat. Dla dyrektorki i reżyserki pokazów mody późne macierzyństwo miało więcej plusów. W wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" przyznała, że teraz będzie mogła poświęcić dziecku tyle czasu, ile będzie potrzeba.

"Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów" - powiedziała.

Katarzyna Sokołowska podjęła świadomą decyzję, biorąc pod uwagę wszelkie zagrożenia wynikające z ciąży w późnym wieku.

"Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (...). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - mówiła wówczas.

Jurorka "Top Model" nie ukrywała, że o dziecku starała się przez kilka lat. Dopiero dzięki wykorzystaniu metody in vitro udało jej się zrealizować marzenie. Partnerem gwiazdy jest polski przedsiębiorca, inwestor w branży hotelarskiej Artur Kozieja.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości