Nicola Peltz cała we łzach. Synowa Beckhamów pokazała, jak znosi konflikt z rodziną

Nicola Peltz podzieliła się wewnętrznymi przeżyciami
Nicola Peltz podzieliła się wewnętrznymi przeżyciami
Źródło: WireImage
Nicola Peltz 9 kwietnia poślubiła Brooklyna Bekhama. Od tego momentu w prasie głośno jest o jej relacjach z rodziną męża i potencjalnym konflikcie z teściową. Ciągły stres i ocena przez internautów mocno wpływa na jej samopoczucie, czego dowodem jest jej instagramowy wpis. Celebrytka podzieliła się z fanami wstrząsającą wiadomością. 

27-letnia Nicola Peltz to amerykańska modelka i aktorka. W show-biznesie zasłynęła rolą Tessy Yeager w filmie "Transformer: wiek zagłady". Jest córką multimilionerów - Nelsona i Claudii Peltzów. Największą popularność zyskała jednak tuż po tym, gdy świat obiegła informacja o zaręczynach z synem Davida i Victorii Beckhamów - Brooklynem. Ciągła presja ze strony mediów nie służy młodziutkiej celebrytce, która o swojej kondycji psychicznej postanowiła poinformować w instagramowym poście.

Zapłakana Nicola Peltz-Beckham na Instagramie

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham po kilkumiesięcznej znajomości postanowili stanąć ślubnym kobiercu. Para wyprawiła huczne wesele, a na znak wzajemnej miłości i oddania, zarówno Nicola, jak i Brooklyn przyjęli swoje nazwiska. Oboje nazywają się teraz Peltz-Beckham. Od momentu ceremonii ślubnej, media nie milkną w temacie świeżo upieczonej pani Beckham. Swą uwagę poświęcają głównie konfliktowi Nicoli ze swoimi teściami, z którymi młoda aktorka podobno żyje w nienajlepszych stosunkach.

W ostatnio opublikowanym poście, młodziutka gwiazda podzieliła się z fanami tym, jak przechodzi przez trudne chwile spowodowane ciągłymi insynuacjami ze strony mediów. Aktorka napisała, że mimo mocnego charakteru, zdarza się jej być zranioną i smutną, czego do tej pory nie pokazywała opinii publicznej. Oprócz emocjonalnego wyznania, które spotkało się z niezwykle dobrym odbiorem internautów, zamieściła również fotografię przedstawiającą zapłakaną siebie w domowej scenerii.

"Czasami trudno mi pokazać smutne części mnie. Dorastanie z siedmiorgiem rodzeństwa i dwójką bardzo silnych rodziców sprawiło, że stałam się naprawdę twarda, zmusili mnie do tego, aby nie pozwolić ludziom poniżać mnie ani ranić mojego serca.  Zmusiło mnie to do postawienia muru, aby się chronić, zwłaszcza w tej branży. Wszyscy mamy dni, kiedy ludzie sprawiają, że czujesz się źle i nie ma nic złego w byciu przez to zranionym. Pomyślałam tylko, że coś napiszę, bo nigdy nie pokazuję tutaj tej smutnej strony siebie. Tak bardzo was wszystkich kocham i naprawdę doceniam wasze wsparcie.  To wiele znaczy, gdy jesteście mili dla mnie w takim stanie. Chcę, żebyście wiedzieli, że Was widzę, słyszę i to wiele dla mnie znaczy" - napisała.

Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Źródło: Player

Konflikt Nicoli Peltz z rodziną Beckhamów

Od kilku tygodni media rozpisują się o domniemanym konflikcie pomiędzy świeżo upieczoną żoną Brooklyna Peltz-Beckhama, a jego rodzicami - Victorią i Davidem Beckhamami. Według medialnych doniesień wszystko zaczęło się wraz z organizacją ślubu zakochanych.

"Nie mogą się nawzajem znieść i kompletnie ze sobą nie rozmawiają. (...) Przygotowania do ślubu były koszmarne" - donosi źródło Page six.

Nicola Peltz miała poczuć się źle, kiedy to światowe media z okazji ślubu zaczęły rozpisywać się o jej przyszłych teściach, zupełnie pomijając jej osobę. Victoria Beckham z kolei miała skarżyć się na ukochaną syna, która decydowała o wszystkim sama, nie dopuszczając jej do organizacji wesela. Czarę goryczy przelało podobno zachowanie pary tuż po ślubie, kiedy zamiast wspólnych wakacji z teściami, postanowili wyruszyć w podróż we dwoje. Wszystkie insynuacje mediów bardzo odbiły się na Nicoli, która zamknęła się w sobie. Jej małżonek jednak stoi za ukochaną murem, publicznie głosząc o głębokim uczuciu, jakim darzy aktorkę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości