Victoria Beckham o swoim ciele. Została zmuszona do zważenia się na wizji

Victoria Beckham zaakceptowała swoje ciało
Victoria Beckham zaakceptowała swoje ciało
Źródło: Samir Hussein/WireImage
Victoria Beckham otworzyła się na temat wagi i własnego ciała. Żona Davida Beckhama wróciła wspomnieniami do czasu, gdy jeden z dziennikarzy kazał się jej zważyć na wizji, ponieważ bardzo schudła. Gwiazda podkreśliła, że dziś nie patrzy już na ewentualne "nadprogramowe" kilogramy i stara się zachować balans w życiu.

Vicotira Beckham to jedna z największych gwiazd współczesnego świata. Była Spice Girl zrobiła oszałamiającą karierę, a u boku sławnego męża, Davida Beckhama, tylko rozwinęła swoje imperium. Celebrytka od lat kojarzy się nie tylko z perfekcjonizmem i dbałością o każdy detal jej wyglądu, ale także z bardzo szczupłym ciałem, które w pewnym momencie stało się jej znakiem rozpoznawczym. Przez wiele lat Victoria Beckham starała się utrzymać idealną sylwetkę, jednak dziś podchodzi do sprawy bardziej zdroworozsądkowo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Victoria Beckham została zmuszona do zważenia się na wizji

Victoria Beckham udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Vogue", w którym otworzyła się na temat własnego ciała. Celebrytka, która zawsze była bardzo szczupła, wróciła wspomnieniami do lat 90., tuż po tym, jak urodziła pierwszego syna. Wówczas straciła znacząco na wadze, co nie uszło uwadze dziennikarzy. Jeden z nich podczas telewizyjnego show wypytywał Victorię Beckham o jej dietę i treningi. Żona Davida Beckhama przyznała wówczas, że się nie ogranicza, a jej sylwetka jest kwestią genów. Prowadzący Chris Evans jej jednak nie uwierzył i poprosił gwiazdę, by się zważyła przy obecności kamer, by pokazać jej, jak bardzo schudła. Projektantka przyznała, że dziś taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia.

"Po tym jak urodziłam Brooklyna, wszędzie były zdjęcia wskazujące na każdą część mojego ciała, z której musiałam stracić na wadze" - wspominała.

W tamtej chwili wiele osób zarzucało byłej członkini Spice Girls zaburzenia odżywiania. Victoria Beckham nigdy nie ukrywała, że miała różne relacje ze swoim ciałem i gdy była nastolatką, wydawała się sobie "zbyt pulchna". Dziś jednak ten etap ma już za sobą i uczy swoje dzieci zdrowego podejścia do życia i akceptacji swojego wyglądu.

"Chęć bycia naprawdę szczupłym jest staroświeckim podejściem" - dodała.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Victoria Beckham "znalazła balans" w walce o idealną sylwetkę

Victoria Beckham podkreśliła, że wciąż dba o swój wygląd, jednak robi to z głową.

"Myślę, że kobiety w dzisiejszych czasach chcą wyglądać zdrowo. Ja osobiście chcę mieć tak dobrą pupę, jak tylko mogę. Jako matka, chcę, aby Harper przebywała w pobliżu kobiet, które celebrują swoje krągłości i cieszą się tym, jak wyglądają" - powiedziała. 

Celebrytka zaznaczyła, że najważniejsze to bycie szczęśliwym z samym sobą i pójście na pewne kompromisy.

"Znalazłam balans pomiędzy zabawą a byciem zdyscyplinowaną w kwestii zdrowego odżywiania i treningu"- zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Samir Hussein/WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości