Victoria Beckham w zjawiskowej kreacji na ślubie syna. Przyćmiła pannę młodą?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Victoria Beckham zachwyciła stylizacją na ślubie syna

Victoria Beckham pochwaliła się kreacją, którą miała na sobie w dniu ślubu Brooklyna Beckhama z Nicolą Peltz. Długa suknia z lejącego się materiału była szyta na specjalne zamówienie projektantki i miała imitować światło księżyca na tafli wody.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak" dokładnie 9 kwietnia 2022 roku, a ich ślub szybko został okrzyknięty jednym z najbardziej spektakularnych i najdroższych w historii show-biznesu. Uroczystość kosztowała rodziców pary około 3,5 miliona dolarów i na każdym kroku widać było ogromny przepych. W tym dniu niczym księżniczka z bajki nie prezentowała się jednak tylko panna młoda, ale również jej teściowa. Victoria Beckham na ślubie swojego najstarszego syna wprost błyszczała i taki był też jej zamiar.

Victoria Beckham pochwaliła się suknią. Była szyta aż pięć dni

Victoria Beckham pochwaliła się na Instagramie swoją stylizacją z dnia ślubu Brooklyna Beckhama. Projektantka wystąpiła w długiej sukni z metalicznego i lejącego się materiału, która przy każdym jej ruchu coraz bardziej przypominała fale. Była Spice Girl wyjawiła, że kreacja to dzieło krawców jej własnej marki, którzy szyli ją na tę okazję pięć dni. Materiał natomiast sprowadzano z Włoch.

Inspiracją Victorii Beckham było odbicie księżyca na tafli wody. Żona Davida Beckhama do swojej zjawiskowej sukni dodała minimalistyczne dodatki w postaci długiego naszyjnika z pokaźnym diamentem oraz bransoletki w kształcie koła. Stylizację zwieńczyła upiętymi włosami. 

"Dumna mama i tata. Gratulacje Mr&Mrs Beckham" - napisała w poście.

Fani Victorii Beckham byli pod wrażeniem jej prezencji. Wielu internautów zauważyło natomiast, że gwiazda przyćmiła wyglądem synową na jej własnym ślubie. 

"Zjawiskowa";

"Wow, wyglądałaś spektakularnie! Najpiękniej ze wszystkich";

"Jesteście parą idealną. Przepiękni!" - czytamy w komentarzach.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak"

Brooklyn Beckham w miniony weekend ożenił się z Nicolą Peltz, córką amerykańskiego miliardera. Para wyprawiła wesele jak z bajki, za które ich rodzice musieli zapłacić przeszło 3,5 miliona dolarów, co ze względu na toczącą się wojnę w Ukrainie, spotkało się ze sporą krytyką. Państwo młodzi zadbali o to, by ich najważniejszy dzień w życiu zapisał się na kartach show-biznesu złotymi literami. 

Wesele odbyło się w wartej około 100 milionów dolarów posiadłości ojca panny młodej na Florydzie. Na trzydniowe wydarzenie zostały zaproszone największe sławy: Serena Williams, Eva Longoria czy też Snoop Dogg, który jednocześnie pełnił tam funkcję DJ-a. Zaproszenie otrzymali także książę William i księżna Kate, którzy od dawna są w dość bliskich stosunkach z Beckhamami. Książęca para odmówiła jednak przyjścia na uroczystość. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Mike Marsland/WireImage/Getty Images

Pozostałe wiadomości